Konsola po wyłączeniu dalej chodzi

markus9292

Użytkownik
Użytkownik
Siema

Też tak macie, ze po wyłączeniu konsoli wentylator itp dalej chodzi? Denerwuje mnie bo jak idę spać to słyszę chrabąszcza :D A nie chce odłączać zasilania, żeby coś się nie stało :D
 

MegatonPL

Użytkownik
Użytkownik
A dlugo Ci tak chodzi, czy jest to chwilka? Wentylatory odprowadzaja cieplo po dlugiej grze ;)
 

Carloos

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A nie pobiera Ci się coś w tle? Albo może masz włączone zapisywanie w chmurze? U mnie wtedy nie chciał się sam wyłączać i musiałem to robić przyciskiem na konsoli;)
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Pobieranie w tle. Wyłącz w opcjach

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
 

slimLeo

Użytkownik
Użytkownik
Xbo niektore tak maja wlacz tryb oszczedzania energii
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mi sie tak samo robi, ale wyłącza sie po kilku sekundach :p
 

Czezare

Użytkownik
Użytkownik
Prawidlowa odpowiedz na zadane pytanie brzmi: Jesli konsola jest w trybie czuwania (Instant On) to po jej wylaczeniu slychac przez dluzszy lub krotszy czas jej terkot. Jest to zwiazane z wadliwa partia konsol, jaka zostala skierowana na polski rynek. Rzecz omawiana doglebnie i szeroko w innym watku pt. "Xbox One wiatrak tyka TO NIE USTERKA". Tym samym moim zdaniem ten temat smialo mozna zamknac....
 

Mati_8252

Świeżak
Świeżak
Ja wyłączyłem chmure nie mam pobieranych plików w tle a nadal mi chodzi xbox 360 po wyłączeniu. Nawet wyjełem dysk i włączyłem i tez tak samo było ja nie wiem co robić.
 

nico999

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Włącz tryb oszczędzania energii i wyłącz automatyczne aktualizacje gier i programów.Bo jak jesteś w trybie instant on lub w trybie oszczędzania energii ale nie masz odznaczonych ''aktualizacji gier i aplikacji'' to wiatrak będzie się kręcił.Zauważyłem jak miałem eskę,że chodził około 2minut po czym stawał na jakieś 20sekund i znów :)
 

Mati_8252

Świeżak
Świeżak
Poszukaj w ustawieniach pobieranie w tle i to wyłącz i to ci napewno pomoże mi pomogło
 

Blablatam

Świeżak
Świeżak
2023 rok, odpowiadam bo znalazłam przyczynę u siebie . Od x czasu konsola głośno pracowała jak była wyłączona. Okazało się ze to nie konsola a zasilacz, zresetowałem zasilacz - nie pomogło.. przedmuchałam z kurzu i to był strzał w 10, teraz jest idealna cisza
 

Do góry Bottom