Konsola przerobiona i nie przerobiona

SworSky1995

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Tak myślałem, żeby kupić Xbox'a Elite z paroma grami, ale ostatnio kumpel wpadł na lepszy pomysł.
Do wydania na konsolę/konsole mam 1200zł. Konsola/konsole musi/muszą mieć dwa pady, musi/muszą być JASPER. Zależy mi na grze w sieci. Gdyby nie to nie potrzebowałbym nieprzerobionej konsoli ;) W związku z tym mam 2 wyjścia:

1. Kupić Xbox'a 360 JASPER Elite (950zł) + pad (120zł) i zostaje 130zł na gry (około 2-3 gier używanych)

2. Kupić Xbox'a 360 JASPER Arcade (700zł) + jedna przeróbka (100zł). Gram sobie na kopiach. Dokładam z czasem na drugą konsolę. Po kilku tygodniach kupuję drugą konsolę (więc mam już 2 pady) i jej nie przerabiam. Z czasem dokupuję do niej oryginalne gry.
Które wyjście będzie lepsze?
Jeśli 2 to:
Załóżmy, że przez kilka dni grałem na przerobionej, dostałem bana, później przez 2 miechy grałem offline. Save'y itd. trzymam na pendrive'ie. Gdy dostałem bana był on podłączony. Kupiłem kilka gierek i chcę sobie pograć na necie. Wyjmuję pendrive'a z przerobionej, wkładam do nieprzerobionej konsoli i tu pytanie:
3.Czy ten pendrive po banie będzie działał na obu konsolach?
4.Czy nie dostanę bana za włożenie pendrive'a ze zbanowanej konsoli do niezbanowanej?
 

jini

Użytkownik
Użytkownik
Nie dostaniesz bana, bo banowana jest konsola nie pendrive. Pendrive będzie działał na każdej konsoli.

Ad. 1 Coś drogo za tą elitke. Btw. U mnie taniej ;D
 

SworSky1995

Użytkownik
Użytkownik
Thx za odpowiedź ;) +
 

Crunchips

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz kase to wybrał bym 2 konsole ;)
 

SworSky1995

Użytkownik
Użytkownik
Teraz tak się zastanawiam.
Może lepszym wyjściem byłoby kupienie jednej konsoli Arcade, dokupienie do tego pada i za resztę pieniędzy kupić gry. Bez kręcenia.
Oczywiście za wszystkie opinie +

P.S. Crunchips zrobiłem jak pisałeś. Teraz pozostało się pochwalić ;)
 

Crunchips

Użytkownik
Użytkownik
Używanego pada na allegro możesz dostać za około 50zł więc to nie jest duży wydatek ;) Zależy Ci na grze w sieci?
 

SworSky1995

Użytkownik
Użytkownik
Tak. Gra w sieci wymagana ;) Zaraz dopiszę w pierwszym poście.

-----
Zmiana planów ;p
2 wyjścia:

1. Kupuję Arcade jaspera + pad i za resztę pieniędzy gry i gram normalnie bez kombinowania.
2. Kupuję Jaspera + przerobka, gram na kopiach. Po jakimś czasie dokupuję 2 konsolę, nie przerabiam jej, dokupuję oryginały i gram online.
 

Crunchips

Użytkownik
Użytkownik
Aha no to tak jak pisałeś kup sobie Arcade, dokup pada i gierki;)
PS. mocno uderzyłeś?
 

SworSky1995

Użytkownik
Użytkownik
Oki ;) Sprawa rozwiązana. Dzięki. Do zamknięcia.
Aha jeszcze jedno:
Tak dosyć mocno ;p Teraz na środku mam martwe pixele. Może to i dobrze. Będę miał wymówkę, żeby kupić nowy tak gdzieś 30 cali ;p
 

Do góry Bottom