Konsola- Przerobiona.

Oski1919

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Otóż mój znajomy ma przerobioną konsolę ( nie ma neta ani kompa) i czy będzie jakiś problem przy odpalaniu nowych oryginalnych gier?

Pozdrawiam.

venom85

Użytkownik
Użytkownik
moze dostac flage jezeli nie ma lt+1.1,ale nie na oryginalach

Oski1919

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki, czyli jeżeli będzie grał na oryginalnej grze to flagi nie dostanie? A będą mu się uruchamiać oryginalne wersje gier? Konsole kupił niedawno, a sam etż niedawno kupiłem i się niezbyt znam.

Pozdrawiam.

bogdan6120

Użytkownik
Użytkownik
Wyżej masz odpowiedz tak na oryginalnych grach flagi nie dostaniesz.Oryginalne gry będą mu działały bez problemu.
PS.
żeby było jasne "flaga" to nie "ban" ale dzięki oflagowaniu możesz do szybko dostać.

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
żeby było jasne "flaga" to nie "ban" ale dzięki oflagowaniu możesz go szybko dostać.
Ale tylko po podłączeniu do internetu.

Marosen

Użytkownik
Użytkownik
Przy graniu w gry oryginalne szanse na flaga jest zerowa.

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Przy graniu w gry oryginalne szanse na flaga jest zerowa.
co ty chłopie gadasz

jak masz napęd przerobiony i grasz na oryginale to to nic nie daje

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
jak konsola przerobiona to możesz odpalać i oryginały i kopie
żeby odpalic najnowsze kopie trzeba wgrać ixtreme LT+ 1.1

87gelu87

Banned
Użytkownik
troche nie kumam zaco sa banowane konsole za granie w piraty czy za przerobiony naped ???

wydaje mi sie ze za przerobiony naped, wiec nawet jak przerobi sie konsole a gra na oryginalach to tez mozna dostac bana

a skoro tak to co za roznica czy pirat jest dobrze spaczowany czy nie ? skoro ban jest za naped a nie gry ??

niech ktos mi to wyjasni w prosty sposob i jasno

ps. jak sprawdzic czy mam oflagowana konsole

Adrianos111

Użytkownik
Użytkownik
Bez sensu ta dyskusja. Koleś nie ma internetu, wiec ban mu nie grozi, a flag może mieć 583 i co z tego? Poza tym konsola jest najprawdopodobniej używana, więc flagę już może mieć.

mihcal5

Banned
a jak rozpoznać że konsola zostaje oflagowana, tzn. nie pokazuje się żadna wiadomość ?

androziom

Użytkownik
Użytkownik
Programem XVal

Do góry Bottom