• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Konsola- Przerobiona.

Oski1919

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Otóż mój znajomy ma przerobioną konsolę ( nie ma neta ani kompa) i czy będzie jakiś problem przy odpalaniu nowych oryginalnych gier?

Pozdrawiam.

Oski1919

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki, czyli jeżeli będzie grał na oryginalnej grze to flagi nie dostanie? A będą mu się uruchamiać oryginalne wersje gier? Konsole kupił niedawno, a sam etż niedawno kupiłem i się niezbyt znam.

Pozdrawiam.

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
jak konsola przerobiona to możesz odpalać i oryginały i kopie
żeby odpalic najnowsze kopie trzeba wgrać ixtreme LT+ 1.1

87gelu87

Banned
Użytkownik
troche nie kumam zaco sa banowane konsole za granie w piraty czy za przerobiony naped ???

wydaje mi sie ze za przerobiony naped, wiec nawet jak przerobi sie konsole a gra na oryginalach to tez mozna dostac bana

a skoro tak to co za roznica czy pirat jest dobrze spaczowany czy nie ? skoro ban jest za naped a nie gry ??

niech ktos mi to wyjasni w prosty sposob i jasno

ps. jak sprawdzic czy mam oflagowana konsole

Adrianos111

Użytkownik
Użytkownik
Bez sensu ta dyskusja. Koleś nie ma internetu, wiec ban mu nie grozi, a flag może mieć 583 i co z tego? Poza tym konsola jest najprawdopodobniej używana, więc flagę już może mieć.

Do góry