Konsola Się WIESZA POMOCY!!!

majko11

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam taki problem gdy włącze konsole to po jakimś czasie się wiesza(zastyga ekran i nic nie można zrobić)jak go zresetuje to znowu to samo po jakimś czasie sie wiesz.:(:(
 

Maques

Banned
masz przerobiona?kiedy przerabiales?

Jak nie masz przerobki to oddaj na gwarancje
 

MatGar

Banned
Co ma piernik do wiatraka, to raczej coś na płycie głównej, a przeróbka polega na przerobieniu napędu. Spróbuj przedmuchać go, ja tak miałem pare razy bo miałem bardzo dużo kurzu na płycie głównej.
 

XboxArcade18

Użytkownik
Użytkownik
Pierwsze obiawy rroda
 

paulos2009

Użytkownik
Użytkownik
jak grasz na piratach to pewnie masz coś z grą kiedyś tak miałem.
 

majko11

Użytkownik
Użytkownik
mam przerobiona nie wiem kiedy bo taka kupilem na allegro
 
P

Pawlllosss

Guest
Jak Falcon to może się zbliżać E74, albo po prostu jak pisali powyżej koledzy RROD , a tak poza tym to tylko przy jednej grze czy ogólnie, jak xbox trochę po działa, się zawiesza?
 

majko11

Użytkownik
Użytkownik
przy każdej grze po 5-10 min sie wiesza
 
P

Pawlllosss

Guest
No to cóż jakiś cudów ci nie poradzimy, można spróbować serwis ms, albo wysłać do jakiegoś dobrego pogwarancyjnego.
 

Abram_2006

Użytkownik
Użytkownik
sprawdz kable od konsolki wyciągnij je z konsoli i tv
 
A jak mi się czasem wiesza na Forza3 w trybie wieloosobowym po wejściu w lobby , nigdy na single ,to powinienem się bać?
 

Push The Tempo

Użytkownik
Użytkownik
Raczej nie masz się czego bać,moim zdaniem wina łącza chyba że występuje ten problem przy innych grach.
 

mck82

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam tak przy gears of war 2,czasem mi klocka zawiesza w lobby,kiedy zaczynam szukac członkow drużyny..normalka moim zdaniem.
 
P

Pawlllosss

Guest
A jak mi się czasem wiesza na Forza3 w trybie wieloosobowym po wejściu w lobby , nigdy na single ,to powinienem się bać?
Z tego co mi wiadomo to wiele osób ma problem w Forza Motosport 3 z zawieszaniem się gry w lobby, zdarza się to również podczas zmiany samochodu w lobby. A więc nie ma się co martwić.
 

mikute

Użytkownik
Użytkownik
Siemka

Witaj. Miałem dokładnie ten sam problem. Nie wiem jak u ciebie ale u mnie po jakimś czasie pojawił się błąd E 79 RROD. Jest on związany z przegrzewaniem się dysku twardego. Nie wiem czy możesz mieć to samo co ja ale prawdopodobnie masz. Naprawa tego błędu kosztuje 150zł. Nie baw się w żadne sprawdzanie kabli itp.
 

Do góry Bottom