Konsola sie zawiesza podczas uruchamiania

Move69

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
mam problem z moja konsola Elite 120gb. Konsole kupilem w Media Marktcie i nic przy niej nie majstrowalem jest ze tak powiem "czysta". Wczoraj rano gralem sobie normalnie w BF 3 a dzisiaj rano podczas wlaczania konsoli zawiesza sie na logz XBOX 360 i nic wiecej sie nie dzieje. Natomiast kiedy wyjme HDD to wlacza sie bez problemowo. Wie ktos moze oco chodzi?

Teraz drugi problem, od jakiegos czasu mam problem z wkladaniem plyt. Kiedy przyciskam przycisk to naped sie nie wysuwa. Slychac tylko takie "pyk" i nic. Musze poklikac kilka razy zeby sie wysunal.

pozdrawiam.
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
A gwarancja jest?? To trzeba wysłać. Problem z głowy. Po co kombinować i się denerwować. Zgłosić , dać kurierowi i czekać na powrót z naprawy. Zmienią HDD i napęd i będziesz zadowolony.
 

Move69

Użytkownik
Użytkownik
Gwarancji juz nie ma.:)

Edit- juz sobie poradzilem, dzieki.
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
to serwis ci zostaje nie od ms .możliwe ,że masz dysk uszkodzony jak ci się z dyskiem konsola wiesza.a z napędem może być wiele rzeczy w najgorszym wypadku do wymiany około 200zl
 

Move69

Użytkownik
Użytkownik
Juz dziala.
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
To może pochwalisz się co zrobiłeś, żeby inni wiedzieli ?
 

Move69

Użytkownik
Użytkownik
Poczekalem 5-10minut i xbox sie wlaczyl, wszystko strasznie sie zacinalo to sformatowalem dysk i dziala.:)
 

Do góry Bottom