konsola z allegro

Michał01

Użytkownik
Użytkownik
siema. facet na allegro zapenia ze jest sprawna a popatrzcie na zdjecie niżej :p Rrod :D ;D
http://www.allegro.pl/item394722647_najtaniej_na_allegro_super_konsola_xbox_360_.html
 

Furson

Użytkownik
Użytkownik
Odp: konsola z allegro

o loooool jaki typ .
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: konsola z allegro

zadaj pytanie sprzedającemu i sie zapytaj czemu na zdjęciu jest ROD... i czemu chce tak drogo za konsole bez HDMI i na dodatek z ROD'em .
 

kondrat

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: konsola z allegro

Chyba dlatego jest rod bo nie podlaczyl konsoli pod tv.. ot cała prawda ;P
 

Michał01

Użytkownik
Użytkownik
Odp: konsola z allegro

nie wiem . ale dla mnie podejrzane :D
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: konsola z allegro

Cztery diody - nie podpięty kabel AV. Czyli konsolce nic nie jest.
 

Michał01

Użytkownik
Użytkownik
Odp: konsola z allegro

dziwne bo 3 diody swieca tak wyraznie a ostatnia nie 8)
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: konsola z allegro

to jest 3ROD bo 4 sie cos słabo świeci.. jak dla mnie to ta 4 sie nieświeci tylko to jest światło z pozostałych diod które sie rozprasza....
 

Michał01

Użytkownik
Użytkownik
Odp: konsola z allegro

dokladnie o to mi chodziło :D
 

Furson

Użytkownik
Użytkownik
Odp: konsola z allegro

tak czy inaczej kolo jest glupi bo wzbudza wątpliwosci w potencjalnym nabywcy
 

S_X

Użytkownik
Użytkownik
Odp: konsola z allegro

Michał01 napisał:
dziwne bo 3 diody swieca tak wyraznie a ostatnia nie 8)
Hmm tak czy inaczej jak mi podpinali konsole w empiku w celu sprawdzenia (tylko zasilanie zeby otworzyc dvd) to nie swiecila na czerwono wogole wiec AV napewno to nie jest
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: konsola z allegro

S_X napisał:
Michał01 napisał:
dziwne bo 3 diody swieca tak wyraznie a ostatnia nie 8)
Hmm tak czy inaczej jak mi podpinali konsole w empiku w celu sprawdzenia (tylko zasilanie zeby otworzyc dvd) to nie swiecila na czerwono wogole wiec AV napewno to nie jest
Specjalista sie znalazl :D ;D ::)
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: konsola z allegro

S_X ma racje bo jak konsola ma HDMI to bez kabla a/v tez rusza
 
P

przeo_91

Guest
Odp: konsola z allegro

Ta konsola jest bez HDMI! To konsola po serwisowa, sam mam taką.
 

S_X

Użytkownik
Użytkownik
Odp: konsola z allegro

PIRI napisał:
S_X napisał:
Michał01 napisał:
dziwne bo 3 diody swieca tak wyraznie a ostatnia nie 8)
Hmm tak czy inaczej jak mi podpinali konsole w empiku w celu sprawdzenia (tylko zasilanie zeby otworzyc dvd) to nie swiecila na czerwono wogole wiec AV napewno to nie jest
Specjalista sie znalazl :D ;D ::)

Specjalista ??? o co ci chodzi czlowieku pisze jak bylo z moja konsola. Czy trzeba byc niewiadomo kim zeby stwierdzic taka rzecz ???? moze trzeba miec uprawnienia zeby sie wypowiedziec o swojej konsoli ??? pomysl zanim napiszesz cos
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: konsola z allegro

To , ze po wyjeciu kabla AV nie swieca sie diody jest NIEMOZLIWE , dlatego napisalem specjalista . Wyjmij u siebie kabel i zobacz co sie stanie . No chyba ze wkleciles swoje dwa grosze do zlego watku to tez nie za dobrze (chodzi mi o to co powiedzial grzech1991) .
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: konsola z allegro

Heh, w konsoli z HDMI nie ma 4 czerwonych diod. W konsoli bez wejścia HDMI cztery diody pokazują się po wyjęciu kabla AV.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: konsola z allegro

nie no zaraz sprawdze u siebie w konsoli bo tak motacie.. zreszta z tego co ja wiem (wiem w sumie duzo aczkolwiek nie zawsze poprawnie :p) to w konsolach z hdmi tak dokladnie jak napisal spike nie ma 4 lights
 

papux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: konsola z allegro

Jacy wy jesteście dziwni. Opieracie swoją tezę na domysłach.

Stoi u mnie arcade z HDMI. bez kabla konsola nie zaświeca nic oprócz środkowej diodki przycisku włączania.

Arcade ma inną strukturę kodów. Tak samo jak pospolity RooD w arcade wcale nie oznacza to co w Premium.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: konsola z allegro

PIRI napisał:
To , ze po wyjeciu kabla AV nie swieca sie diody jest NIEMOZLIWE , dlatego napisalem specjalista . Wyjmij u siebie kabel i zobacz co sie stanie . No chyba ze wkleciles swoje dwa grosze do zlego watku to tez nie za dobrze (chodzi mi o to co powiedzial grzech1991) .
Jak kabel AV jest wyciagniety to konsola i tak startuje, wiec nie wiem o czym mowisz, nie ma zadnych czerwonych diod sygnalizujacych wpiecie kabla... Przynajmniej w Arcade z HDMI... Ale jesli podepne ja pod HDMI i wyciagne kabel to swieci sie tylko przycisk power na konsolce, ale zadnego bledu nie wywala.
 

Do góry Bottom