Konsola z Allegro ?

zamy

Świeżak
Świeżak
Witam chciałbym poruszyć pewien temat , tak się zastanawiam nad aukcjami allegro w których to można kupić x-boksa niesprawdzanego ? bez kabli itp. Na pewno widzieliście takie aukcje czy warto się w to bawić ,czy to porostu konsola której ktoś się próbuje pozbyć . ? Co o tym myślicie ?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
99 procent to konsole ktorych ktoś się pozbywa.....
 

adam372

Użytkownik
Użytkownik
Nawet 99.99% to konsole tylko na części. Sam tak kiedyś sprzedałem PS2 jako z zepsutym laserem, a walnięta była dodatkowo płyta gł. :)
 

zamy

Świeżak
Świeżak
najlepsze jest to że ludzie to licytują :D . Chociaż pewnie zrobią jakiś trik (domowa naprawa) żeby szła tak z tydzień i jakiś zysk jest :)
 

danieltda

Użytkownik
Użytkownik
100% jakis kind of shit
 

horacy4

Użytkownik
Użytkownik
Jak ktoś się zna na rzeczy to nie do sobie kitu wcisnąć nawet na Alledrogo
 

saperxd

Użytkownik
Użytkownik
Nawet 99.99% to konsole tylko na części. Sam tak kiedyś sprzedałem PS2 jako z zepsutym laserem, a walnięta była dodatkowo płyta gł. :)
nie masz się czym chwalić ;D
 

ziko

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym uważał na takie aukcje. Najlepiej konsole kupić w całości. I przede wszystkim w sklepie 100% pewniości wtedy masz. Co do allegro to kusi ceną ale jest ryzyko. :D
 

EndiM

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym polecał ogólnie w jakimś sklepie kupić.. Allegro pod tym względem nie jest pewne szczególnie używki.. Już raz się nadziałem na x360 padł po 1 dniu..:mad: No cóż zależy jak celniesz.
 

danieltda

Użytkownik
Użytkownik
jesli kupisz u pewnego uzytkownika to nie ma mowy o jakims padle ....
 

adam372

Użytkownik
Użytkownik
nie masz się czym chwalić ;D
To przestroga miała być :p

Co do takich konsol to kupiłem jedną na części i dla zabawy z CPU i GPU. Dodam tylko że do niczego innego sięnie nadaje :)
 

raflooldz

Banned
Nie przesadzajcie ze sklepami. Jak kupujesz pewny zestaw, używany od jakiegoś 'pewnego' użytkownika Allegro, lub jeszcze lepiej z Twojej okolicy, Jaspera, to co może być nie tak? Kupiłem dwie konsole na Allegro (obie jasper) i żadnych problemów. Tylko nie łap się okazji, tanich konsol z 2006 roku, a będzie ok ;)
 

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma szans zeby ktos sprzedawal NIESPRAWDZONE konsole za powiedzmy 150 zl jak moze sprawdzic i sprzedac za 400 zl. Przeciez zawsze sie trafi ktos w okolicy ktory ma ten zasilacz i kabel zeby sprawdzic.
Sprzedaje jako nie sprawdzone bo nie mam jak sprawdzic
tzn sprzedaje walniety nie dzialajacy sprzet
Nie dajcie sie nabrac
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
250zł to musiałeś niezłego mieć farta, bo chodząca konsola, z akcesorami w takiej cenie to rzadkość ;]
chociaż ja nie byłbym taki pewny... ale jak dostaniesz to daj nam znać :)
 

kolorap

Świeżak
Świeżak
Nie masz pewności czy to jakiś bubel ani gwarancji, jeśli znasz się na konsolach i potrafisz oszacować czy będzie ona dobra kupuj!
 

Micky78

Użytkownik
Użytkownik
nie kupuj takiej padliny bo przepłacisz 2 razy. jak policzysz koszty naprawy i zepsutą konsolę to padniesz. lepiej dozbieraj i kup sprawną.
 

Do góry Bottom