konsola z Angli

JakubPacek

Banned
Witam, to jest pilne, czy coś się stanie jak kupię konsole z angli? Tzn wiem ze przejsciówkę trzeba kupić, ale dostaje gratis, a jak z XBL ? bedzie działać ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tak jest to zwyczajna konsola ;)
 

JakubPacek

Banned
Myśle że jest to okazja, cena 360 zloty, 2 pady, dysk 20 gb, jasper, pozniej będę miał filmik to sie podziele :p i wrzuce tutaj
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
pewnie bierz jak Ci się opłaca ;)
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
ja bym jednak uważał, bo w padzie angielskiej konsoli lewy analog jest po prawej ; )
 

JakubPacek

Banned
hehe . Także okazja jak nigdy, jakiś koleś mi pisał że Ten xbox po miesiącu-dwóch mi siadzie.. Wątpię że coś się stanie, na konsole jest 3 miesiące gwarancji .
 

Mama123

Banned
Jak Jasper, to nie siądzie :>
 

Kamilloks

Użytkownik
Użytkownik
Ne martw się o konsolę. w UK jest wszystko tańsze jeśli chodzi o konsolę, pady, gry itp itd. no po prostu tak jest że w naszej kochanej Polsce się niezbyt opłaca to wszystko kupować mając dostęp do rzeczy z UK lub USA. tylko biorąc z USA trzeba pamiętać że musi być w PAL.
 

Mama123

Banned
Dokładnie, PAL to najważniejsze .... No nic, tylko kupować...
 

Papa LOLO

Użytkownik
Użytkownik
Pal palem. Wiekszosc gier jest RF. Ale zasilacz trzeba zmienic na 220v.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Pal palem. Wiekszosc gier jest RF. Ale zasilacz trzeba zmienic na 220v.
Tylko mi nie pisz ze piszesz o konsoli z uk...

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

seta1991

Świeżak
Świeżak
Ja sam sprowadziłem sobie z eng xb (jaspera-elite) i od 2 lata działa bez zarzutów, tak jak inny sprzęt stamtąd przywieziony, jedyny mankament to ta przejściówka ale to kabel można sam kupić i jest oki (albo odłączyć od kompa^^), wiec jak masz okazję nie myśl i bierz bo potem może nie być ^^
 

Papa LOLO

Użytkownik
Użytkownik
Tylko mi nie pisz ze piszesz o konsoli z uk...

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

tylko biorąc z USA trzeba pamiętać że musi być w PAL. - tyczy sie to tej wypowiedzi. Ale widac ze trzeba narysowac, bo mega znawcy kogos skrytykowac potrafia ale pomyslec racjonalnie nie bardzo...bo boli.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
tylko biorąc z USA trzeba pamiętać że musi być w PAL. - tyczy sie to tej wypowiedzi. Ale widac ze trzeba narysowac, bo mega znawcy kogos skrytykowac potrafia ale pomyslec racjonalnie nie bardzo...bo boli.
Trzeba czytac w jaki temat się wchodzi. Ja tu nie widzę usa. No ale heh....

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

Tofu212

Banned
Witam, to jest pilne, czy coś się stanie jak kupię konsole z angli? Tzn wiem ze przejsciówkę trzeba kupić, ale dostaje gratis, a jak z XBL ? bedzie działać ?
według mnie nic.po przeróbce i tak są gry region free . bo x będzie raczej ntsc
 

Papa LOLO

Użytkownik
Użytkownik
Trzeba czytac w jaki temat się wchodzi. Ja tu nie widzę usa. No ale heh....

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
Niedo****** kwiecie z tego forum, jak widac najpisane jest w watku z ktorego cytuje ze z usa. Ale widac ze masz nie halo z kopara skoro tak duzej czacionki nie widzisz.
 

JakubPacek

Banned
Nie mam zamiaru przerabiać konsoli, chce grac online. Nie pirace-nie kradne :p Macie tu filmik który ten koleś mi wysłał przedstawiający Xboxa http://www.youtube.com/watch?v=5sqWHVsxgI0&feature=youtu.be
 

Do góry Bottom