konsola z grami

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Witam
mam zamiar zakupic xbox one przegladam oferty ic zesto ktos sprzedaje konsole z 2 lub wiecej grami ktore są na dysku... teraz pytanie czy te gry sa przypisane jakos do konta? Jesli ja zrobie swoje nowe konto to nie bede miał tych gier czy jak?
 

kratylos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
gry kupione w wersji elektronicznej sa na stale dopięte do konta - bedzesz mogl w nie grac jeśli bedzesz używał tego samego konta co obecny wlasciciel konsoli (sprzeda ci ją razem z kontem)
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
czyli jak zaloze na konsoli swoje konto to automatycznie gier nie bede miał?
 

kratylos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
tak, nie bedzesz ich mial...
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
a czyjes moge spokojnie użytkować? ew czy moge miec swoje konto i te stare z czyims grami?
 

killazbb

Użytkownik
Użytkownik
Gry będą działać jak będziesz miał profil gościa na w tle albo jak będzie jego profil ustawiony jako home co praktycznie każdy ma.


Jak coś będe sprzedawał swojego x one PW.
 

kratylos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
ja bym brak xo czysta bez profilu i gier ale niech cenne obniży lub gry ale na plutach
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
no ale mam rozumiec ze sie tak da ze bede mial gry na profilu od goscia a sobie ustawie swoj profil i moge meic 2 profile na konsoli i sie przelaczac tak?
 

hanzobozzpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja bym uwazal na take konosle. sam taka kupilem i wiekszosc gier przestala dzialac a byly to zacne tytuly typu nba2k15 gta v forza horizon 2. z 16 gier co byly na konosli dzialaja zaledwie 3. forza 5 na profilu i 2 assaisiny ze zdrapki. na Twoim miejscu kupilbym golego xboxa a gry ktore by mnie interesowaly w wersjach pudelkowych
 

k0zik

Użytkownik
Użytkownik
Hanzzo - być może ten ktoś, od kogo kupiłeś konsolę, większość gier kupił na lewych profilach które zostały poblokowane.

Odnośnie głównego pytania.
Kiedyś kupiłem dwa konta z grami, po ściągnięciu gier nawet gdy skasowałem te konta ze swojej konsoli to gry wciąż działały.
Czy to czasem nie świadczy o tym, że aby te gry działały wystarczy pozostawić konto poprzednika na konsoli a grać na swoim profilu ?

Z drugiej strony czy to nie ryzykowne zostawić swój profil, z którego kupowało się gry, obcej osobie ?
 

Do góry Bottom