Konsola z Lite-On (Paź.2010) z Lite Touch oflagowana AP25, brak DVD Key - CO TERAZ???

Ovcaaar

Świeżak
Świeżak
Witam,

Mam konsolę elite z wgranym Lite Touch i wczoraj po wypaleniu płyty z Asassins Creed: Brotherhood i odpaleniu jej oflagowałem sobie konsolę przez AP25.
I mam teraz następujące pytania:

1. Czy można USUNĄĆ oflagowanie AP25 w jakikolwiek sposób?
2. Czy jedyna szansa aby grać spokojnie w gry z AP25 to przerobić konsolę na LT+?
3. Czy mając wgrany LT lub 1.61 mogę odczytać z mojego napędu oryginalny[?] DVD Key w jakikolwiek sposób? Jaki jest najprostszy,najbezpieczniejszy;p?
4. Czy mogę wrócić do firmware'u fabrycznego mojego napędu i w jaki sposób? Czy oflagowanie zniknie?
5. Czy ktoś na Dolnym Śląsku mógłby się podjąć profesjonalnego rozwiązania mojego problemu? ;o ;p

Data produkcji mojej konsoli Pażdziernik.2010 !!! Niewiem jaki Lite-On jest w środku i niemam DVD Key'a.
Konsola nigdy niebyła podłączana do Internetu i póki co nie będzie!

Przepraszam, żę zakładam wątek bo co prawda poczytałem sporo na ten temat, ale dalej mam wodę z mózgu ;p

Pozdrawiam

Ovcaaar

Świeżak
Świeżak
Dzięki, tak właśnie myślałem :/

3. Mozesz, zapewne tylko przez ciecie sciezek.
Drobny błąd się wkradł data produkcji mojej konsoli to 2009.Październik , ale i tak chyba niewiele to zmienia :/

A więc jeśli napęd miałbym z jakąś wcześniejszą datą produkcji.. możliwe jest odczytanie poprzez JungleFlasher czy ogólnie jakiś tam program [bez cięcia]?

Ovcaaar

Świeżak
Świeżak
A więc da rade bez cięcia ścieżek, to super.... rozumiem, że bez lutowania i jakiejś tam ingerencji w elektronike? Jedynie podpięcie chwilowe do PC i odczyt keya jakimś softem?

A jeśli bym wrócił do fabrycznego i grał tylko w oryginalne gry na XboxLive to i tak mają podstawę do zbanowania? Znacie może dokładnie taki przypadek?

A na LT+ też można chyba grać online, bo ponoć blokuje AP25 Challange Failed sprawdzenie???

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
oflagowanie można zdjąć o ile nie aktualizowałeś konsoli po oflagowaniu. Wymagane jest podlutowanie paru kabelków w środku konsoli, zrobieniu dumpa pamięci nand, wgrania patcha.

Co do drugiego pytania konsola już oflagowana i wgranie LT+ już nic nie zmieni.

kisiel5577

Użytkownik
Użytkownik
LT+ chroni przed dostaniem flagi. Jak dostałeś flagę, jest ona zapisana w pamięci NAND. Nic nie zrobisz, chyba, że tym sposobem który podał użytkownik wcześniej ( ale i tak sobie nie poradzisz, czytałem o tym wcześniej ). Trzeba było wcześniej pomyśleć, poczytać, a nie teraz błagać i prosić.

Do góry