Konsola z Lite-On (Paź.2010) z Lite Touch oflagowana AP25, brak DVD Key - CO TERAZ???

Ovcaaar

Świeżak
Świeżak
Witam,

Mam konsolę elite z wgranym Lite Touch i wczoraj po wypaleniu płyty z Asassins Creed: Brotherhood i odpaleniu jej oflagowałem sobie konsolę przez AP25.
I mam teraz następujące pytania:

1. Czy można USUNĄĆ oflagowanie AP25 w jakikolwiek sposób?
2. Czy jedyna szansa aby grać spokojnie w gry z AP25 to przerobić konsolę na LT+?
3. Czy mając wgrany LT lub 1.61 mogę odczytać z mojego napędu oryginalny[?] DVD Key w jakikolwiek sposób? Jaki jest najprostszy,najbezpieczniejszy;p?
4. Czy mogę wrócić do firmware'u fabrycznego mojego napędu i w jaki sposób? Czy oflagowanie zniknie?
5. Czy ktoś na Dolnym Śląsku mógłby się podjąć profesjonalnego rozwiązania mojego problemu? ;o ;p

Data produkcji mojej konsoli Pażdziernik.2010 !!! Niewiem jaki Lite-On jest w środku i niemam DVD Key'a.
Konsola nigdy niebyła podłączana do Internetu i póki co nie będzie!

Przepraszam, żę zakładam wątek bo co prawda poczytałem sporo na ten temat, ale dalej mam wodę z mózgu ;p

Pozdrawiam
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
1. Nie
2. Tak
3. Mozesz, zapewne tylko przez ciecie sciezek.
4. Tak. Oflagowanie nie zniknie
 

Ovcaaar

Świeżak
Świeżak
Dzięki, tak właśnie myślałem :/

3. Mozesz, zapewne tylko przez ciecie sciezek.
Drobny błąd się wkradł data produkcji mojej konsoli to 2009.Październik , ale i tak chyba niewiele to zmienia :/

A więc jeśli napęd miałbym z jakąś wcześniejszą datą produkcji.. możliwe jest odczytanie poprzez JungleFlasher czy ogólnie jakiś tam program [bez cięcia]?
 

noname

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko masz na forum. szukaj.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
oflagowanie nie znika.....klucz da rade bez cięcia scieżek......mozesz wrócić do fabrycznego ale to nic nie da.....możesz grac offline na lt+.....szukaj w dziale usługi a jakbyś nie znalazł to zapraszam
 

Ovcaaar

Świeżak
Świeżak
A więc da rade bez cięcia ścieżek, to super.... rozumiem, że bez lutowania i jakiejś tam ingerencji w elektronike? Jedynie podpięcie chwilowe do PC i odczyt keya jakimś softem?

A jeśli bym wrócił do fabrycznego i grał tylko w oryginalne gry na XboxLive to i tak mają podstawę do zbanowania? Znacie może dokładnie taki przypadek?

A na LT+ też można chyba grać online, bo ponoć blokuje AP25 Challange Failed sprawdzenie???
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
to że nie trzeba ciąc nie znaczy że tylko do kompa i hula....jest poprostu nowa metoda...ale trzeba rozbierac obudowę napędu....jak wrócisz to oryginału to i tak masz bana bo konsola oflagowana......
 

Ovcaaar

Świeżak
Świeżak
A jest to wogóle kiedyś możliwe usunięcie tej flagi? Zna ktoś taki przypadek usunięcia w przeszłości??????????????


A wracając do LT+.. Jak już wgram sobie LT+ to w końcu będzie mi blokował sprawdzenie oflagowania konsoli tym AP25 na XBoxLive?
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
oflagowanie można zdjąć o ile nie aktualizowałeś konsoli po oflagowaniu. Wymagane jest podlutowanie paru kabelków w środku konsoli, zrobieniu dumpa pamięci nand, wgrania patcha.

Co do drugiego pytania konsola już oflagowana i wgranie LT+ już nic nie zmieni.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
jak masz oflagowaną konsole to już tylko offline......
 

Ovcaaar

Świeżak
Świeżak
To dobrze Panowie, ale... po tym poście http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/lt-baza-informacji-73700.html#post595287

można wyciągnąć wniosek, że LT+ "- Chroni konsole przed sprawdzaniem AP25" w innym poście też pisało coś podobnego..

A więc jak to jest w końcu?
 

kisiel5577

Użytkownik
Użytkownik
LT+ chroni przed dostaniem flagi. Jak dostałeś flagę, jest ona zapisana w pamięci NAND. Nic nie zrobisz, chyba, że tym sposobem który podał użytkownik wcześniej ( ale i tak sobie nie poradzisz, czytałem o tym wcześniej ). Trzeba było wcześniej pomyśleć, poczytać, a nie teraz błagać i prosić.
 

Ovcaaar

Świeżak
Świeżak
No nic, Dzięki!!!
 

Do góry Bottom