Konsola z najnowszym dash rgh a aktualizacjA

Marcinkult

Użytkownik
Użytkownik
Siem. Kupilem xboxa z podobno najnowszym dashem : 17511 i rgh. Czy jest mozliwe ze mimo najnowszego dashu jakas gra bedzie wymagala jego aktualizacji? Jesli tak to co wtedy robic?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To zaktualizujesz co za problem, masz działa RGH i tam poradniki. Kilka lat na forum i o takie coś pytasz, wstyd!

Marcinkult

Użytkownik
Użytkownik
Ha. Xboxa nie mam od 4 lat. Teraz do niego wracam. Dlatego tez pytam czy jest możliwe ze mimo najnowszego dasha gra zechce go aktualizować i czy da sie obejsc w jakis prosty sposob.

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ha. Xboxa nie mam od 4 lat. Teraz do niego wracam. Dlatego tez pytam czy jest możliwe ze mimo najnowszego dasha gra zechce go aktualizować i czy da sie obejsc w jakis prosty sposob.
Nie żadna gra nie będzie go chciała zaktualizować.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

buncol251

Świeżak
Świeżak
Witam serdecznie mam problem z xbox 360 przerobionym lecz nie mogę uruchomić gry just dance wywala mi błąd nie można uruchomić gry pobierz ją ponownie.
Z tego co już wyczytałem to mam stary DASH wszystkie filmiki które widziałem są po angielsku i nie do końca zrozumiałe .
Może ktoś by mnie przeprowadził przez procedurę aktualizacji bo córka mnie ubije .
Z góry serdecznie dziękuję.

Attachments

zabs

Świeżak
Świeżak
Witam teraz ja , posiadam wgranego freestyle dash 3.783 i po wyłączeniu live block po wejściu do standardowego menu konsola sie chcę aktualizować. I moje pytanie jkest takie czy mogę wykonac tą czynność. Prosze o odpowiedz ewentualnie to poprawienie bo w kwestyii x360 jestem kapku nie kumaty "jeszcze".Pozdro.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
I moje pytanie jkest takie czy mogę wykonac tą czynność.
Stracisz RGH .... uceglisz konsole itp... tak się nie aktualizuje RGH... Po jakiego grzyba wyłączasz live block na RGH?

zabs

Świeżak
Świeżak
Spoko zrobiłem to z ciewawości i nie aktualizowałem dasha i wszystko powłanczałem. Dzięki za info.

Do góry Bottom