Konsola z USA

Lyserg

V.I.P
V.I.P
Mam mozliwosc kupienia konsoli w USA. I mam pytanie czy wiaza sie z tym jakies problemy ? Np problemy z obrazem ? Czy bede musial kupic nowy zasilacz?
 

martini

Użytkownik
Użytkownik
Tam o ile się nie mylę to mają 110W więc nowy zasilacz albo transformator jakiś.
I gry NTSC :D
 

VanDreadPL

Użytkownik
Użytkownik
Niestety zmiana zasilacza u nas jest od 200-240V~2.5A wiec jak podłączysz inny zasilacz to raczej usłyszysz wyraźny strzał bezpieczników a potem piękny błękitno siwy dym z bezpieczników i kondensatorów
 

Grinch

Użytkownik
Użytkownik
Tam o ile się nie mylę to mają 110W więc nowy zasilacz albo transformator jakiś.
I gry NTSC :D
110 ale Voltów

Będzie potrzebny transformator 110->230V o odpowiednich parametrach (A i W)
Zmiana zasilacza konsoli nie koniecznie musi działac, byc może konsole z US mają inne wejście zasilania (tak jak Jasper i Falcon)
Problemem są tylko gry które muszą by jak pisał poprzednik labo NTSC albo Region Free
 

Aras64

Użytkownik
Użytkownik
ja mam z USA (wymieniłem tylko zasilacz) a poza tym to wcale problemów nie mam (z grami nie ma najmniejszych) nawet w niektóre gram 2-3 dni przed PAL (i w cale nie trudniej je znaleźć tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać jak chcesz to dam ci hiszpańską stronę(z ogromną listą tytułów) gdzie większość gier jest w NTSC lub RF (pal prawie wcale nie ma) ale to już na PW
PS: co do wejścia zasilacza to mają takie same jak PAL
 

prolo3

Użytkownik
Użytkownik
A tam, nie ma żadnego problemu sam mam xpudło z usa i zasilacz nie robi kłopotów działa normalnie a jest z USA
 

alfa

Świeżak
Świeżak
A tam, nie ma żadnego problemu sam mam xpudło z usa i zasilacz nie robi kłopotów działa normalnie a jest z USA
jesli zasilacz jest 175w to taki zostaje, ale czy zasilacz z US na 110V bedzie dzialal w Europie na 220V ? czy wystarczy zmienic kabel laczacy zasilacz z gniazdem na 220V zeby dzialalo poprawie bez obawy popsucia zasilacza/konsoli?
 

Do góry Bottom