konsola za 730 pln

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

dawidos171

Użytkownik
Użytkownik
Czy moglibyscie dac mi linki do konsol na allegro za 730 pln .zamierzam kupic konsole i chcialbym zebyscie mi doradzili ;d Prosze
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
a umiesz korzystać z wyszukiwarki na allegro?

może najpierw sam poszukaj i przedstaw kilka ofert do analizy.

dlaczego mamy szukać za ciebie?
 

x-sauber

Użytkownik
Użytkownik
Mogłeś napisać coś wiecej np co ma być w zestawie itp.
Arcade z 1.5r gwarancją kupisz za 550zl, w sieci real może uda ci sie dorwać ta sama wersję za 669zl. Nowa arcade kupisz w tej cenie co piszesz na allegro. Jeżeli chodzi o używki to wszystkie od 2009 nie modyfikowane nie naprawiane w żadnych serwisach.
Leń z ciebie wystarczy poszukać
 

kamaz1127

Użytkownik
Użytkownik
Sprecyzuj konsola ma być używana czy nowa? z oryginalnymi grami czy może chcesz na tym zaoszczędzić? A może ma być przerobiona? I jaka to wersja konsoli ma być? Bo ja proponuje Premium za taką kwotę.
Ja proponuje tą http://allegro.pl/xbox-360-hdmi-przer-ix-lt-1-8-v1-1-256-mb-2008r-i1436761683.html
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Warto tylko koleś mógłby jakieś gierki dorzucić :p
 

dawidos171

Użytkownik
Użytkownik
ale ja gier nie potrzebuje ;d (orginalnych)
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
poproś sprzedawcę o zdjęcie tyłu konsoli.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ale ja gier nie potrzebuje ;d (orginalnych)
No to git tylko dowiedz się czy na pewno Jasper - niech koleś da fotę z tyłu :)
 

dawidos171

Użytkownik
Użytkownik
Prosze dajcie mi teraz jakies linki dobrych boxow za max 730 pln jaspery prosze
 

Rooob3

Użytkownik
Użytkownik
 

kozaznosa

Użytkownik
Użytkownik
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Tamta konsola to pewnie Jasper, bo pudełko ma z bundla GTA IV + EFLC. Sam mam taką :).
 

the wert

Użytkownik
Użytkownik
Sprecyzuj konsola ma być używana czy nowa? z oryginalnymi grami czy może chcesz na tym zaoszczędzić? A może ma być przerobiona? I jaka to wersja konsoli ma być? Bo ja proponuje Premium za taką kwotę.
Ja proponuje tą XboX 360 HDMI,PRZER IX LT+ 1.8+ v1.1,256 MB 2008r. (1436761683) - Aukcje internetowe Allegro
Xbox z tego linku to Falcon.
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Xbox 360 HDMI + Pad + DYSK 60 GB - WROC

Witam
Mam konsolę już kilka ładnych lat. Oststnio szukałem czegoś dla brata. Naprawdę sporo się naszukałem i znalazłem
Kupiłem tę konsolę. Wersja refurbished początkowo myślałem że będzie lipa, ale te konsole pochodzą ze sklepu. Jak weszły slimy to wróciły do ms i dołożono im dysk i wszystko sprawdzono. Odbierałem osobiście. Kilku moich znajomych też ją kupiło. Od razu została przerobiona. Jak otworzyłem konsolę to się zdziwiłe. Wszystko nowe, zero kurzu. Konsolę mi przerobili tak że nie straciłem gwarancji tzn na ciepło plomby zdjęte i założone. Dowiadywałem się wszytkiego przed zakupem. Konsolę mają datę produkcji albo luty albo marzec 2010. Zależy na jaka się trafi. Po zakupię sprzedałem dysk na allegro za 150 zł. Wiec konsola mnie wyniosła 650. Konsola nówka. Tak więc polecam.
Mój nick na allegro laki88- więc możesz zobaczyć że kupowalem
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
Xbox 360 HDMI + Pad + DYSK 60 GB - WROC

Witam
Mam konsolę już kilka ładnych lat. Oststnio szukałem czegoś dla brata. Naprawdę sporo się naszukałem i znalazłem
Kupiłem tę konsolę. Wersja refurbished początkowo myślałem że będzie lipa, ale te konsole pochodzą ze sklepu. Jak weszły slimy to wróciły do ms i dołożono im dysk i wszystko sprawdzono. Odbierałem osobiście. Kilku moich znajomych też ją kupiło. Od razu została przerobiona. Jak otworzyłem konsolę to się zdziwiłe. Wszystko nowe, zero kurzu. Konsolę mi przerobili tak że nie straciłem gwarancji tzn na ciepło plomby zdjęte i założone. Dowiadywałem się wszytkiego przed zakupem. Konsolę mają datę produkcji albo luty albo marzec 2010. Zależy na jaka się trafi. Po zakupię sprzedałem dysk na allegro za 150 zł. Wiec konsola mnie wyniosła 650. Konsola nówka. Tak więc polecam.
Mój nick na allegro laki88- więc możesz zobaczyć że kupowalem
Tak straciłeś gwarancje po przerobieniu :D Nie liczy się fakt że są plomby tylko że jest w środku przerobiona.

Za tą cene tej konsoli co podałeś wolałbym kupić slimke 4 GB :) Więc tak radze,lepiej dołożyć te 50 zł i mieć najnowszą "konstrukcje"
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nie straciłem gwarancji. Tak przerabiałem mojego starego jaspera i też było lutowanie na płycie głównej i oddałem na gwarancja i mi uznali. Tak więc jak potrafi się przerabiać odpowiednio i ostrożnie konsole gwarancji nie stracisz:D Slim super sprawa ale przeróbka straszni droga- koło 200 zł.
Ale jeśli masz zamioar grać na oryginałach to tylko slim- małe zużycie prądu, cichszy, najmniej awaryjny i ten wygląd.
Jak chcesz przerabiać to tylko arcade i to u dobrego specjalisty co Ci da gwarancję na to
:D
 

KunKwat

Banned
Ja polecam ci ten zestaw -10% LT XBOX 360 Arcade Jasper +12 Gier+iXtreme- (1437723380) - Aukcje internetowe Allegro
Świetny na start bo to w końcu Arcade. Cena nie jest wygórowana a są gry i jest przerobiony.
Polecam ;)
 

x-sauber

Użytkownik
Użytkownik
Prosze dajcie mi teraz jakies linki dobrych boxow za max 730 pln jaspery prosze
Nie proś tyle tylko sam sobie poszukaj! A najlepiej kup nowego i będziesz miał problem z głowy. Jak dla mnie całkowicie bez sensu temat. Chce kupić auto do 17tyś wiec jak co kupić? I z takim tematem możemy lecieć ho ho ho i jeszcze trochę.

A i jeszcze jedno, skoro już podają ci linki co warto kupić to niech to uzasadnią :)
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Człowieku wyluzuj trochę. Może się ktoś nie znać i chce zaczerpnąć opinii tych co się znają. I pamiętaj jak w szkole nie uczyli:
"Nie ma głupich pytań, śa tylko głupie odpowiedzi" - jak Twoja. Mimo wszystko pozdrawiam i powiem tyle: "niewiedza jest błogosławieństwem:D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom