Konsola zwalnia !

auron123

Użytkownik
Użytkownik
Mam mały problemik czy u was zwalnia konsola jak gracie we dwóch Gow albo aot ?
czy to wina gry bo troche mnie to denerwuje. i jeszcze jedno czy w Bully jest ażtak niestabilny fremate ? I czy w BF bad company w czwartej misji bodajże wyskakują wam na ziemi takie białe paski ?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Konsola zwalnia !

auron123 napisał:
Mam mały problemik czy u was zwalnia konsola jak gracie we dwóch Gow albo aot ?
czy to wina gry bo troche mnie to denerwuje. i jeszcze jedno czy w Bully jest ażtak niestabilny fremate ? I czy w BF bad company w czwartej misji bodajże wyskakują wam na ziemi takie białe paski ?
1. Nie zwalnia mi jak gram z kimś w GoW.
2. Bully ma niestabilny fremate nie martw się u wszystkich tak się dzieje.
3. Nie nie miałem żadnych białych pasków.
 

auron123

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konsola zwalnia !

wiec na razie się nie trzeba martwić i tak w razie problemu mam te 200 zł jakoś przeżyje tylko tak się pytam bo trochę jest to denerwujące jak gram z kuplem lub z dziewczyną to mi gow zwalnia
 

papux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konsola zwalnia !

ANA się przegrzewa
 

auron123

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konsola zwalnia !

Jeśli ta kostka ANA się spali to chyba da rade ją wymienić ?
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Konsola zwalnia !

Nie da rady zmienic modułu ana
 

auron123

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konsola zwalnia !

Czyli jak Ana padnie to koniec kresów z konsolką ?
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konsola zwalnia !

Wiesz,najlepiej jak Ci konsola totalnie padnie (wywali RRoD'a) to albo odesij ja na gwarancje,albo zanies do serwisu, wtedy sie przekonasz. Nie polegalbym jedynie sugestiom na forum.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Konsola zwalnia !

Jak padnie układ ANA to nie wywali RoD tylko nie będzie obrazu, będzie dźwięk ale nie będzie obrazu, a jak już wywali ot 1 czerwona dioda i błąd e74.
 

auron123

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konsola zwalnia !

Gwarancji nie mam ale jak coś się stanie to oddam do naprawy troche to irytujące jest
wywala się tyle kasy w konsole o tu kupa.... Trzeba się zamartwiać czy ona w ogóle dożyje jutra :p
 

papux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konsola zwalnia !

wywala się tyle kasy w konsole o tu kupa.... Trzeba się zamartwiać czy ona w ogóle dożyje jutra
Każdy sprzęt może się popsuć. Nie wiń swojego egzemplarza.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konsola zwalnia !

przeo_91 napisał:
Jak padnie układ ANA to nie wywali RoD tylko nie będzie obrazu, będzie dźwięk ale nie będzie obrazu, a jak już wywali ot 1 czerwona dioda i błąd e74.
No dobra,chodzilo mi oto,ze jakby w ogole padla to niech wtedy sie martwi.
 

Do góry Bottom