Konsolowy Minecraft?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kojarzycie Minecraft? To taka popularna sandboksowa gra na PC, która pozwala graczowi budować konstrukcje z kostek w świecie 3D. Wygląda na to, że jej podróbkę niedługo otrzymają posiadacze Xboksa 360.



FortressCraft, bo taką właśnie nazwę nosi ów projekt - dedykowany jest niedostępnej na Polskim rynku Xbox LIVE usłudze: Indie Games. Co ciekawe, FC zostanie wydanie w łącznie 7 osobnych częściach, dodających do zabawy nowe elementy. Pierwszy epizod zawita już 4 marca za symboliczne 80 MP. Miejmy nadzieję, że kiedyś i nam przyjdzie go sprawdzić w akcji...


Źródło

;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Arii

Użytkownik
Użytkownik
To chyba nie jest ten "niezapowiedziany dotąd ex? " :):)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
To chyba nie jest ten "niezapowiedziany dotąd ex? " :):)
Nie no co Ty ? :) Ale fajnie że będzie coś takiego, taki Minecraft z dopasioną grafiką :)
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
TO NIE JEST MINECRAFT !!
Na stronie twórcy i na twitterze Notch-a wyraźnie jest napisane że TO NIE JEST KLON MC !. Autorzy oryginalnego minecrafta stwierdzili że ta gra w żaden sposób nie korzysta z ich dorobku i nawet są zadowoleni że ktoś wzoruje się na ich dziele, to jest powód do dumy.
To co ta gra ma wspólnego z MC to kwadratowy świat. Infiminer też miał kwadratowy swiat - znaczy MC to klon Infiminera? Nie.
A tej gry nie kupie, chyba że zostaną mi wolne 80MSP. Bo wole wydać te 80msp niż 20euro
 

T0Mmy

Banned
Oby nie zrobili kopii tej gry bo by była wielkim niewypałem .
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Graficzny killer :D Zmienne pory dnia, dynamiczne oświetlenie i ta krew na kilofie :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Graficzny killer :D Zmienne pory dnia, dynamiczne oświetlenie i ta krew na kilofie :D
No killer w porównaniu z MC :) Ciekawe - ja bym to ciupał gdyby to było to samo co MC :)
 

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem co ludzie widzą w tym minecrafcie dla mnie to kolejny szajs :D
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Szczerze powiedziawszy widziałem tylko plansze ludzi grających w tą grę mianowicie w Minecraft i przy niektórych byłem na prawdę pod wielkim wrażeniem. I jak sobie pomyślę ile czasu musieli poświęcić na to by zrobić takie konstrukcje później bawić się z barwnikami itp itd. To grooozaa :)

Osobiście nie grałem we Minecraft i też nie mam zamiaru zacząć ale osoby które konstruują/projektują w tej grze i wychodzi im to na prawdę dobrze to Wielki Respect i nic innego :)
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Cena wydaje się być,byle nie było tyle :eek:dcinków" ile "Mody na sukces" :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom