• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Konsolowy Minecraft?

Status
Zamknięty.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
#1
Kojarzycie Minecraft? To taka popularna sandboksowa gra na PC, która pozwala graczowi budować konstrukcje z kostek w świecie 3D. Wygląda na to, że jej podróbkę niedługo otrzymają posiadacze Xboksa 360.FortressCraft, bo taką właśnie nazwę nosi ów projekt - dedykowany jest niedostępnej na Polskim rynku Xbox LIVE usłudze: Indie Games. Co ciekawe, FC zostanie wydanie w łącznie 7 osobnych częściach, dodających do zabawy nowe elementy. Pierwszy epizod zawita już 4 marca za symboliczne 80 MP. Miejmy nadzieję, że kiedyś i nam przyjdzie go sprawdzić w akcji...


Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.


;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kj5

Użytkownik
Użytkownik
#4
TO NIE JEST MINECRAFT !!
Na stronie twórcy i na twitterze Notch-a wyraźnie jest napisane że TO NIE JEST KLON MC !. Autorzy oryginalnego minecrafta stwierdzili że ta gra w żaden sposób nie korzysta z ich dorobku i nawet są zadowoleni że ktoś wzoruje się na ich dziele, to jest powód do dumy.
To co ta gra ma wspólnego z MC to kwadratowy świat. Infiminer też miał kwadratowy swiat - znaczy MC to klon Infiminera? Nie.
A tej gry nie kupie, chyba że zostaną mi wolne 80MSP. Bo wole wydać te 80msp niż 20euro
 

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
#8
Nie wiem co ludzie widzą w tym minecrafcie dla mnie to kolejny szajs :D
 

Onicniepytaj

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
#9
Szczerze powiedziawszy widziałem tylko plansze ludzi grających w tą grę mianowicie w Minecraft i przy niektórych byłem na prawdę pod wielkim wrażeniem. I jak sobie pomyślę ile czasu musieli poświęcić na to by zrobić takie konstrukcje później bawić się z barwnikami itp itd. To grooozaa :)

Osobiście nie grałem we Minecraft i też nie mam zamiaru zacząć ale osoby które konstruują/projektują w tej grze i wychodzi im to na prawdę dobrze to Wielki Respect i nic innego :)
 
Status
Zamknięty.

Do góry