konta z allegro a dwie konsole xbox360

TolBoy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupiłem konto z 6000pkt na allegro , za te pkt zakupilem gry itd.. profil z konsoli został usuniety.
W drugiej konsoli odzyskalem profil zakupiony na allegro i sciagam te same gry.
Czy za taki postepowanie moge dostac bana ?

Na obu konsolach orginalny soft.
 

rotkiw19

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nie nie dostaniesz bana
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
nie boj sie :) jest to normalny (legalny ) sposob :)
 

kajoj53

Użytkownik
Użytkownik
Ban jest tylko wtedy jeżeli konsola była w jakikolwiek sposób przerabiana. Czyli za flashowanie napędu czy inne jTagi jest ban. Za to nie ma, kupiłeś na allegro punkty i się ciesz.
 

mikesc

Użytkownik
Użytkownik
czyli jak kupie punkty to po zassasniu gier na mojej konsoli kolega moze je zassac na swojej ? chyba raczej nie. inaczej kazdy moglby je sciagac :)
 

mihcal5

Banned
moze ale oczywiście musi "zassać" z tego konta gdzie gry sa kupione ...
 

mikesc

Użytkownik
Użytkownik
no ok. ja kupuje, zasysam, usuwam profil. daje jemu dane do profilu on zasysa-> usuwa, daje komus dalej, on zasysa-> usuwa... czy tak ? wiec waszym zdaniem mozna sie skladac na punkty w nieskonczona liczbe osob? kto sie sklada ? :)
 

TolBoy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
druga konsola pobrała wszystko i dziala,
moze utworzymy dzial wymiany kont z opisem jakie gry mozna pobrac ?
 

Borus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No wlasnie jak to jest?

Pytam bo na allegro pojawily sie punkci xboksowe w promocyjnych cenach. Ale jest jeden problem. Ja mam bana na konsole i myslalem zeby isc do kogos kto ma niezbanowana konsole ze swoim dyskiem, posciagac sobie gry i dodatki do nich, a pozniej wrocic z dyskiem i odpalic je u siebie na zbanowanej konsoli. Ale z tego co sie dowiadywalem to gry i dodatki do nich przypisywane sa do ID konsoli, a nie tylko dysku.
 

TolBoy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
u mnie na dwóch różnych konsolach wszystko dziala, jestem chetny na wymiane kont

moje gry do wymiany:
Worms 2: Armageddon
TiQal
Civilization Revolut'n
NFS ProStreet
3D Ultra MiniGolf 2
 

saperxd

Użytkownik
Użytkownik
to jest ciekawa oferta
KLIK
 

MDM

Użytkownik
Użytkownik
A jak to jest przy grach multi, jeżeli ściągnie się z kimś z tego samego konta to czy można grać w tym samym czasie ?
 

TolBoy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@MDM
sciagasz instalki, instalujesz i grasz kiedy chcesz, nie ma znaczenia czy multi czy single
 

babcia99

Użytkownik
Użytkownik
Jest jeden szkopuł o którym tutaj nie wyczytałem. Więc ja napiszę.
Jeżeli zakupisz grę za msp, będziesz mógł w nią grać na każdym profilu, jednak na innej konsoli będziesz mógł grać tylko na profilu na którym zakupiłeś daną grę. Gry są przypisywane do danej konsoli.
 

mikesc

Użytkownik
Użytkownik
Jest jeden szkopuł o którym tutaj nie wyczytałem. Więc ja napiszę.
Jeżeli zakupisz grę za msp, będziesz mógł w nią grać na każdym profilu, jednak na innej konsoli będziesz mógł grać tylko na profilu na którym zakupiłeś daną grę. Gry są przypisywane do danej konsoli.
ja czytalem cos o licencjach - moze ktos napisac jak to w koncu jest ? osoby ktore pisza, ze dziala na obu konsolach - dziala na obu konsolach na wszystkich profilach ?
 

Robinq

Użytkownik
Użytkownik
Licencje na zakupione dobra możesz przepisywać poprzez stronę.

1. Odzyskujesz tag gracza (Recover Account), który Ci przekazuję (1 minuta).
2. Zanim zaczniesz pobieranie wchodzisz na stronę: https://live.xbox.com/Flows/BeginFlow.ashx?workflow=ConsoleLicenseTransfer w celu przepisania licencji na Twoją konsolę.
3. Akceptujemy przepisanie (next lub dalej i done).
4. Po zakończeniu pobieramy wszystkie materiały zakupionym kontem na konsolę.
5. Od tego momentu wszystko co pobrałeś masz w pełnych wersjach na swojej konsoli.
6. Możesz grać dowolnym profilem (lub kilkoma na raz) w pobrane treści będąc online lub offline. Region konsoli, język, rodzaj konta (PL, UK, US), rodzaj subskrypcji (GOLD/SILVER) nie mają żadnego znaczenia.
7. Wraz z danymi wysyłam jeszcze dokładniejszą instrukcję.
8. Po pobraniu gier możesz usunąć konto z konsoli.

Instrukcja pochodzi z - KONTO #122 ARCADE 8000 MICROSOFT POINTS + 0 MSP (1441821876) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 

mikesc

Użytkownik
Użytkownik
Licencje na zakupione dobra możesz przepisywać poprzez stronę.

1. Odzyskujesz tag gracza (Recover Account), który Ci przekazuję (1 minuta).
2. Zanim zaczniesz pobieranie wchodzisz na stronę: https://live.xbox.com/Flows/BeginFlow.ashx?workflow=ConsoleLicenseTransfer w celu przepisania licencji na Twoją konsolę.
3. Akceptujemy przepisanie (next lub dalej i done).
4. Po zakończeniu pobieramy wszystkie materiały zakupionym kontem na konsolę.
5. Od tego momentu wszystko co pobrałeś masz w pełnych wersjach na swojej konsoli.
6. Możesz grać dowolnym profilem (lub kilkoma na raz) w pobrane treści będąc online lub offline. Region konsoli, język, rodzaj konta (PL, UK, US), rodzaj subskrypcji (GOLD/SILVER) nie mają żadnego znaczenia.
7. Wraz z danymi wysyłam jeszcze dokładniejszą instrukcję.
8. Po pobraniu gier możesz usunąć konto z konsoli.

Instrukcja pochodzi z - KONTO #122 ARCADE 8000 MICROSOFT POINTS + 0 MSP (1441821876) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
no ok, ale czy jak ja kupie i sciagne gry u siebie, a potem ktos przepisze licencje na inne konto, to czy nadal bede mogl grac w pobrane tytuly ? beda w pelni funkcjonalne na obu kontach ? czy tylko na tym na ktore aktualnie przypisana jest licencja ?
 

bezcenny

Świeżak
Świeżak
Potrafi ktoś odpowiedzieć na pytanie zadane przez kolegę wyżej?
 

babunias

Użytkownik
Użytkownik
Będzie działać ;)
 

theds

Użytkownik
Użytkownik
Gry za punkty będą działać jeśli przeniesie się licencję i ściągnie się ją na danej konsloi ,czyli jeśli od kogoś pożyczysz dysk to musisz dię logować do liva na tamto kono bo inczej ci nie zadziała
 

Do góry Bottom