Konta z grami na portalach aukcyjnych!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Moje straty to Dragon Age ale co mnie zastanawia to na jednym koncie z The Crew które normalnie działa. [emoji52]

By TT
Jakie masz daty zakupu tych gier?
The Crew zapewne kupione w tym roku?
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Też do niego napisałem i czekam na odpowiedź. W mojej sytuacji jednak, oferta zakupu uległa przedawnieniu, bo kupiłem u niego Forze w paźdnierniku. Nie wiem więc czy coś to da... Ale myślę, że jeśli ten z supportu napisał, że widzi tą grę u mnie i zaraz ją odblokuje tylko konsolę muszę włączyć (akurat jestem w pracy i nie miałem jak) nie bEdzie tak Xle. Zobaczymy. Myślę, żeby napisał mi tak jak na przykład Tobie. A że tak zapytam, to konto za które niby zwrócili kase, w co wątpie, bo myślę, że wiedzą, że przekręt, jest z jedną czy z kilkoma grami?

SetH, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, bo jak Halo kupiłem już w nowym roku i też mi bloknęli. A z tego co Krzychu napisał, wnioskuję, że miał dwie gry na jednym koncie, więc zakupione pewno były w tym samym czasie ;)
 
Ostatnia edycja:

evilblizz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jakie masz daty zakupu tych gier?
The Crew zapewne kupione w tym roku?
no wlasnie podajcie daty...

ja swoje gry kupowalem w zeszlym roku, dokladnie wrzesień-listopad, ostatni moj zakup byl przy premierze GTA V..
wszystkie gry na moich kontach mają status DECLINED gier mam 6 z czego 3 nie dzialają, call of duty aw, halo mcc, sunset overdrive
..

cos mi sie wydaje ze ten ostatni update byl jakąś moze poprawką tego DRMu bo tak naprawde nikt z nas nie wie kiedy te gry uzyskaly status w kontach DECLINED moze jak ktos znowu bedzie rozmawial na czacie to niech sie zapyta kiedy ten zwrot pieniedzy nastąpil.. to by pomoglo, bo nie wiemy czy to sie stalo w jednym momencie, czy sukcesywnie system zwracal pieniądze za nadużycie
 
Ostatnia edycja:

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Możesz mieć dużo racji, bo tak to raczej gry sypały by się pomiędzy aktualkami a nie zaraz po niej. Zapytam... Bo chciałem próbować odzyskać też moje GTA, kto wie może wtedy walną mi tym tekstem, wtedy się dowiem i dam znac.
 

Rafał Jankowski

Użytkownik
Użytkownik
U mnie tylko siadł far cry 4 (z tego samego konta działa gta 5) forza horizon 2 na odzielnym koncie lata ;)
 

Krzysiek49

Świeżak
Świeżak
Też do niego napisałem i czekam na odpowiedź. W mojej sytuacji jednak, oferta zakupu uległa przedawnieniu, bo kupiłem u niego Forze w paźdnierniku. Nie wiem więc czy coś to da... Ale myślę, że jeśli ten z supportu napisał, że widzi tą grę u mnie i zaraz ją odblokuje tylko konsolę muszę włączyć (akurat jestem w pracy i nie miałem jak) nie bEdzie tak Xle. Zobaczymy. Myślę, żeby napisał mi tak jak na przykład Tobie. A że tak zapytam, to konto za które niby zwrócili kase, w co wątpie, bo myślę, że wiedzą, że przekręt, jest z jedną czy z kilkoma grami?

SetH, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, bo jak Halo kupiłem już w nowym roku i też mi bloknęli. A z tego co Krzychu napisał, wnioskuję, że miał dwie gry na jednym koncie, więc zakupione pewno były w tym samym czasie ;)
Ja to konta z GTA 5 i Far Cry 4 zakupiłem w listopadzie. Myślałem jeszcze, żeby ewentualnie skorzystać z POK (Program ochrony kupujących) mamy na to 120dni od zakupu na aukcji allegro.

Support powiedział, że gry zostały zwrócone, ale można je ponownie zainstalować. Jednak, żeby grać trzeba je kupić.


EDIT: Zwrot nastąpił pod koniec grudnia.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
SetH, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, bo jak Halo kupiłem już w nowym roku i też mi bloknęli. A z tego co Krzychu napisał, wnioskuję, że miał dwie gry na jednym koncie, więc zakupione pewno były w tym samym czasie
chodzi o daty na billingu a nie kiedy kupił na allegro...
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ale co, odinstalowywales je z konsoli czy zostawiałes sobie?
Seth, tak wiem o co Ci chodziło. Ja mam kilka gier na koncie i wszystkie kupione tego samego dnia.
 

evilblizz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
chodzi o daty na billingu a nie kiedy kupił na allegro...
ja daty na bilingach zawsze mialem pare dni wczesniej niz daty premier, bo sprzedaz gier na tych "kontach" ruszała gdy tylko gra pojawiała sie w sklepiku amerykanskim MS
 

Krzysiek49

Świeżak
Świeżak
Ale co, odinstalowywales je z konsoli czy zostawiałes sobie?
Seth, tak wiem o co Ci chodziło. Ja mam kilka gier na koncie i wszystkie kupione tego samego dnia.
Odinstalowałem i można było ponownie pobrać, jednak podczas próby włączenia wyskoczył komunikat, że mam się zalogować na konto, z którego gra zostało zakupione.
Ale co, odinstalowywales je z konsoli czy zostawiałes sobie?
Seth, tak wiem o co Ci chodziło. Ja mam kilka gier na koncie i wszystkie kupione tego samego dnia.

Odinstalowałem i można było ponownie pobrać, jednak podczas próby włączenia wyskoczył komunikat, że mam się zalogować na konto, z którego gra zostało zakupiona. I tak w kółko.

Gry po odinstalowaniu nie znajdowały się w zakładce gry, tylko w kafelkach w menu głównym. Tylko z tego miejsca mogłem je ponownie pobrać.
 

mac_abra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jakie masz daty zakupu tych gier?
The Crew zapewne kupione w tym roku?
Bez tytułu.png
 

evilblizz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
zwrociliscie uwage ze do tych kont nie dzialają juz kody zabezpieczające ?? nawet po resecie, bo ten obrazek jest ze strony domowej Xbox, a nie login.live.com lub comerce.microsoft.com
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Krzychu, może to własnie był błąd. Ja nie ruszałem ich w ogóle, każdego dnia licząc, że w końcu ruszą i niby mają mi odblokować. Bo zobacz nawet wtedy i komenda się zmienia, tzn. alert. Już nie pisze "czy zakupiłes grę" tylko "przełącz na konto na którym ona jest" Ja mam takie info przy COD AW i NFS Rivals, które pojawiły się jako kafelki na poszczególnych kontach nie wiadomo czemu (nie do zainstalowania). I na każdym profilu takie info jest. Wtedy nie masz podparcia, że jesteś posiadaczem danej gry. Jeśli masz ją na konsoli w takim stanie, jak przed awarią czy jakkolwiek to nazwać, to może jest szansa na ratunek.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ale myślę, że jeśli ten z supportu napisał, że widzi tą grę u mnie i zaraz ją odblokuje tylko konsolę muszę włączyć (akurat jestem w pracy i nie miałem jak) nie bEdzie tak Xle.
Na którym chacie to Ci napisał na tym pierwszym? Odnowienie licencji jest możliwe na chacie 3 poziomu i do tego musisz dostać numery referencyjne... Na pierwszych dwóch mają tylko wgląd w Twoje konto po podaniu ''kodu dla pracownika supportu''
Przyjedziesz do domu to się przekonasz sam :)
 

Krzysiek49

Świeżak
Świeżak
Krzychu, może to własnie był błąd. Ja nie ruszałem ich w ogóle, każdego dnia licząc, że w końcu ruszą i niby mają mi odblokować. Bo zobacz nawet wtedy inna komenda się zmienia, tzn. alert. Już nie pisze czy zakupiłes grę tylko przełącz na konto na którym ona jest. Ja mam takie info przy COD AW i NFS Rivals, które pojawiły się jako kafelki na poszczególnych kontach nie wiadomo czemu.
Może masz rację. Zobaczymy.
Dziwne jest też to, że aukcje z takimi kontami zniknęły z allegro. Mowa o takiej masowej sprzedaży.
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mówisz? Nie mam pojęcia... Wybrałem tem at gry i dałem czat. Mówił, żebym odpałił konsolę to mi odblokuje moją zawartość bo widzi, że mam ją na koncie.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Zniknęły bo zaczęli wycofywać licencje z kont i Ci co sprzedawali sami zamknęli aukcje, żeby nie robić sobie problemów z klientami.

Mówił, żebym odpałił konsolę to mi odblokuje moją zawartość bo widzi, że mam ją na koncie.
Nie, że myślę tylko wiem dokładnie jak to działa :)
Pewnie miał na myśli, że po wejściu w Gry i Aplikacje samo się odblokuje :)
Dwa dni temu mnie przekierowali do tego supportu z dwoma numerami referencyjnymi, to gościu mi powiedział, że contentu nie przywróci bo płatność została cofnięta na kartę z powodu defraudacji i mam to sobie kupić na nowo...
 
Ostatnia edycja:

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No niestety masz rację...
 

pawel85pl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niestety....
Przed chwileczką rozmawiałem na supporcie, konto z "the evil within i cod aw" które nie miało statusu declined tylko complete niestety powiedziano mi że został dokonany zwrot $ na konto lol... to czemu complete? (czyżby to znaczyło że zwrot został zakończony?) ...ale miałem 3 gry na 360 jeszcze na tym koncie które jak napisał/a są aktywne LOL......
 

Krzysiek49

Świeżak
Świeżak
Niestety....
Przed chwileczką rozmawiałem na supporcie, konto z "the evil within i cod aw" które nie miało statusu declined tylko complete niestety powiedziano mi że został dokonany zwrot $ na konto lol... to czemu complete? (czyżby to znaczyło że zwrot został zakończony?) ...ale miałem 3 gry na 360 jeszcze na tym koncie które jak napisał/a są aktywne LOL......
I żadna z gier nie działa?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom