Konta z grami na portalach aukcyjnych!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

evilblizz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jak komus przestaną działać gry które jeszcze dzisiaj działały, to niech da znać, bo ciekawe co bedzie dalej z tymi grami ktorych nie powinnismy juz miec..
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
moje konta chodzą pewnie dla tego bo sam je robiłem, lecz wydaje mi się że jest to tylko kwestia czasu zanim zostaną wyłączone na nich gry, co prawda proceder był nielegalny i niezgodny z regulaminem M$ a jedynymi pokrzywdzonymi będą baranki które ów konta kupiły chcąc zaoszczędzić trochę grosza
 

krzysztof1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ale jak ci pisze complet to jak wejdziesz na płatności i obadaj co ci pisze bo mi na tym koncie to gry nie chodzą nic nie pisze ale na tym complet pisze konto zablokowane ale gry na razie działaja,nie pamiętaj dokładnie w której zakładce ale wbij na ten raport bilingów co się nowa strona otwiera i tma obadaj ,no ale i tak zostało tylko czekać
 

evilblizz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
moje konta chodzą pewnie dla tego bo sam je robiłem, lecz wydaje mi się że jest to tylko kwestia czasu zanim zostaną wyłączone na nich gry, co prawda proceder był nielegalny i niezgodny z regulaminem M$ a jedynymi pokrzywdzonymi będą baranki które ów konta kupiły chcąc zaoszczędzić trochę grosza
proceder? moze cos wiecej na ten temat napisac ?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak to jest że jedne konta działają a inne nie ? Ja dalej mam pełno działających. Jakoś losowo to robią ?
a to juz nie twierdzisz ze to wina promocji itd i ze to sobie ubzduralismy?


u mnie nie dziala tylko Call Of Duty, 3 inne gry dzialaja wiec nie wiem od czego to zalezy
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ja na samym początku pisałem, że zabrali się za konta... a ten błąd na XBL jest wynikiem wyłączenia pewnej infrastruktury sieci odpowiedzialnej za robienie zakupów i korzystanie z zakupionego contentu... (wyłączyli żeby spokojnie trzepać konta z lewych zakupów, nie był to błąd spowodowany przez żadne źródła zewnętrzne (hakerzy) bo podali by komunikat prasowy)
No ale nic jak to mówią nadzieja matka głupich, umiera ostatnia...
Możemy się spodziewać fal ataków na takie konta. Nie będzie fal banów kont tak jak kiedyś, tylko fale kasowania licencji z kont...
 

krzysztof1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a to juz nie twierdzisz ze to wina promocji itd i ze to sobie ubzduralismy?


u mnie nie dziala tylko Call Of Duty, 3 inne gry dzialaja wiec nie wiem od czego to zalezy
ale napisz czy masz jeden profil z grami czy więcej ??bo ja na jednym miałem 3 gry i 3 nie chodzą z tego profilu, a na drugim jaj jedną i ona działa
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
proceder? moze cos wiecej na ten temat napisac ?
Wybacz ale nie zdradzę ci w jaki sposób można było i można nadal stworzyć nowe konto kupić na nie gry za darmo po czym sprzedać z zyskiem na allegro. Jedyne co mogę powiedzieć to że w tworzeniu tego typu kont z grami wykorzystuję się lukę w systemie płatności bezgotówkowych
 

evilblizz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wybacz ale nie zdradzę ci w jaki sposób można było i można nadal stworzyć nowe konto kupić na nie gry za darmo po czym sprzedać z zyskiem na allegro. Jedyne co mogę powiedzieć to że w tworzeniu tego typu kont z grami wykorzystuję się lukę w systemie płatności bezgotówkowych
no to kurcze molek nieźle....no to Ci panowie z allegro(PayForKey,Games4all i spółka) to sie nieźle obłowili, tygodniowo sprzedawali praktycznie w setkach te konta...wystarczy przejrzec profil pana XBOKS...co dopiero zaczął a sprzedanych sztuk ma juz w pyte
 

akso

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mysle ze sprawa wyjasniona. Jezeli nie cofnal ktos transakcji z kont na których macie gry to wszystko ok. U mnie wyglafalo to tak ze kase zwrocono juz 23.12.2014 (!) A w lutym ms wzial sie za cofanie licencji. Teoretycznie przez 3 miesiace ktos mogl grac za darmo. Ale wolal kase zarobic :)
 

krzysztof1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
opowieści dz
no to kurcze molek nieźle....no to Ci panowie z allegro(PayForKey,Games4all i spółka) to sie nieźle obłowili, tygodniowo sprzedawali praktycznie w setkach te konta...wystarczy przejrzec profil pana XBOKS...co dopiero zaczął a sprzedanych sztuk ma juz w pyte
"opowieśći dziwnej treśći" i tyle od kolegi wyżej ,owszem wierze że kupili gry i potem że pomył,ka ale tam piszę ze zwrot nie możliwy, ale widocznie się jakoś da .a teksty o obejściu pałtności to opowieści z krypty i tyle
 

evilblizz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
opowieści dz

"opowieśći dziwnej treśći" i tyle od kolegi wyżej ,owszem wierze że kupili gry i potem że pomył,ka ale tam piszę ze zwrot nie możliwy, ale widocznie się jakoś da .a teksty o obejściu pałtności to opowieści z krypty i tyle

no wlasnie, jak sie tak nad tym zastanowic to rzeczywiscie opowiesci z krypty
 

RBiniu

Banned
Użytkownik
a to juz nie twierdzisz ze to wina promocji itd i ze to sobie ubzduralismy?


u mnie nie dziala tylko Call Of Duty, 3 inne gry dzialaja wiec nie wiem od czego to zalezy
z czytaniem ze zrozumieniem u Ciebie kiepsko

nikt wam tu nie powie jak to dokładnie wygląda, możecie się jedynie domyślać i wymyślać jak do tej pory
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
...gadanie o powieściach z krypty, a dobrze wiadomo, ze takich, którzy chcieli by poznać tajniki tworzenia kont tu nie brakuje. Tylko łączą zazdrość z sarkanistycznymi wypowiedziami ;) Sam przyznam, że chętnie bym się dowiedział co i jak, nawet po to by dowiedzieć się czy gra rzeczywiście jest warta zakupu, no i wiadomo dla własnej przyjemności ;)
 

grzesiuzz

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja przed chwilą sprawdzałem i wszystkie gry u mnie działają normalnie (mam GTA, COD AW, FORZA 5, BF4)
 

krzysztof1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
...gadanie o powieściach z krypty, a dobrze wiadomo, ze takich, którzy chcieli by poznać tajniki tworzenia kont tu nie brakuje. Tylko łączą zazdrość z sarkanistycznymi wypowiedziami ;) Sam przyznam, że chętnie bym się dowiedział co i jak, nawet po to by dowiedzieć się czy gra rzeczywiście jest warta zakupu, no i wiadomo dla własnej przyjemności ;)
ja wierze w kradzione karty kredytowe :) ,tym bardziej że w polskich sklepie nie da sie wycofać zakupu ,owszem może w innym kraju jest inne prawo ale tego nie wiem ,ale że kolesie zgarniali za nic 300żł za 4 gry i cała kasa szła do nich to mało realne ,tym bardziej że nie każde konto na razie jest wycofane, a teksty o lukach w płatnośći to bezdeta bo takie same profile były na 360 ,wiem że tam można je było sprzedać nawet 4 w roku ale gościu mi ten sam robił gry jakie chciałem,więc nie łykaj wszystkiego i i na allegro bawił się w to z 5 lat i przez 5 lat oni mieli luke w płatnościach :) dobre
 

k0zik

Użytkownik
Użytkownik
No to po grach.
Ja miałem GTAV i Shadows of Mordor. Obie gry nie działają, każda z nich była na innym koncie.
Shadow of Mordor nie szkoda bo ograłem ją na wszelkie sposoby ale GTAV już trochę tak :)

To chyba koniec biznesu ze sprzedawaniem kont.

Edit. Na te kupione konta nie da rady się zalogować. Hasło nie działa.
 
Ostatnia edycja:

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Krzysiu, no chyba nie bez powodu konta są zakładane właśnie na regionie USA ;)
Grzesiu, Mi też Content na jednym koncie w pełni hula, pomimo, że wszystko jest Declined, więc to kwestia czasu jak zniknie. Sprawdź u siebie w billingach na koncie jaki masz status - Completed czy Declined ;)
 

grzesiuzz

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
W jednej grze jest declined a w pozostalych completed
 

krzysztof1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No to po grach.
Ja miałem GTAV i Shadows of Mordor. Obie gry nie działają, każda z nich była na innym koncie.
Shadow of Mordor nie szkoda bo ograłem ją na wszelkie sposoby ale GTAV już trochę tak :)

To chyba koniec biznesu ze sprzedawaniem kont.

Edit. Na te kupione konta nie da rady się zalogować. Hasło nie działa.
jak nie możesz się zalgować to twoja winna bo nie zmieniłeś haseł ,ja tak miałem z jedym kontem ale koleś nie zmienił hasła w w tym chinskim zabezpieczającym i odzyskałem konto z grą na dodatek tamten jak miał konto kupił do niego gta v :)i logował sie gdzieś w uk .ale tak czy siak pewnie reeszta kont z czasem przestanie działać
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom