Konta z punktami.

Remek00

Użytkownik
Użytkownik
Kolejne pytanie, o które muszę zapytać, dotyczy punktów na koncie, np. 6000MSP za 50zł. Czy jest to legalne? I co się dzieje z kontem jeżeli zmienimy hasło i pocztę, a upłynie te powiedzmy 6h?
Pozdrawiam. :)
 

aker2

Banned
legalne to to jest bo działa to tak że oni dopychają zwykłe konto punktami które zdobywają z tajnego miejsca :) (punkty są tanie bo bez pośredników) jeżeli zmienisz hasło nic sie nie stanie po 6 godzinach oni nie dają gwarancji na te punkty SAM MAM te punkty do dziś ich nie wykorzystałem
 

Remek00

Użytkownik
Użytkownik
Ok. Dziękuję za odpowiedź. Wychodzi na to, że strasznie się opłaca, nawet przy wolnym internecie. Co to jest 50-60zł za 2-3 gry? ;)
 

bartez1994

Użytkownik
Użytkownik
Tak bardzo się opłaca, ale po co zmieniać jakieś dane? Kupujesz, ściągasz, usuwasz konto, grasz :)
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kolejne pytanie, o które muszę zapytać, dotyczy punktów na koncie, np. 6000MSP za 50zł. Czy jest to legalne? I co się dzieje z kontem jeżeli zmienimy hasło i pocztę, a upłynie te powiedzmy 6h?
Pozdrawiam. :)
zależy jak rozumiesz pojęcie legalności...
jeżeli "działa i nikogo za to nie ścigają (na razie)" równa się dla Ciebie z LEGALNE, to tak... są one "legalne", ale pochodzenie tych punktów jest jak najbardziej nielegalne - są zakupowane przy pomocy kradzionych kart kredytowych; M$ nic z tym nie robi bo ktoś za te MSP płaci i mają zysk, a odszkodowania za kradzież pokrywają banki a nie M$, więc im w to graj... jedyne co może (ale nie musi) w tej sytuacji zrobić M$ to anulować doładowanie punktami - dlatego masz limit wykorzystania punktów do 5-6H.

jeżeli chodzi o legalność prawną, to pewnie nie jest to legalne i podchodzi pod paserstwo... ale nie jestem prawnikiem i ci nie powiem

myślę, że najlepszym podsumowaniem będzie : nie jest to legalne, jest to nieetyczne ale działa...
 

gros1985

Świeżak
Świeżak
Ma się rozumieć kupuję takie konto, loguje się na swojej konsoli, kupuje co chce , ściągam co kupiłem(po czym kasuje konto/zmieniam hasło różnie tu pisali na forum), a to co ściągnę jest przypisane do mojej konsoli.
Pytanie
Jak usunę grę/dodatki - mogę to później jeszcze raz ściągnąć gdy np. a) to konto z punktami co kupiłem zostanie zbanowane b) niby to co ściągnę jest przypisane do konsoli więc czy jak dostane bana na konsole i potem kupię nową konsole po czym zaloguje się na swój stary główny profil/lub ten z którego były punkty to będę miał możliwość znowu to ściągnąć ?
 

sooni

Użytkownik
Użytkownik
zależy jak rozumiesz pojęcie legalności...
jeżeli "działa i nikogo za to nie ścigają (na razie)" równa się dla Ciebie z LEGALNE, to tak... są one "legalne", ale pochodzenie tych punktów jest jak najbardziej nielegalne - są zakupowane przy pomocy kradzionych kart kredytowych; M$ nic z tym nie robi bo ktoś za te MSP płaci i mają zysk, a odszkodowania za kradzież pokrywają banki a nie M$, więc im w to graj... jedyne co może (ale nie musi) w tej sytuacji zrobić M$ to anulować doładowanie punktami - dlatego masz limit wykorzystania punktów do 5-6H.

jeżeli chodzi o legalność prawną, to pewnie nie jest to legalne i podchodzi pod paserstwo... ale nie jestem prawnikiem i ci nie powiem

myślę, że najlepszym podsumowaniem będzie : nie jest to legalne, jest to nieetyczne ale działa...
Tak jak kolega wcześniej powiedział - biorąc pod uwagę pochodzenie tych kont dziwię się, że taki precedens w ogóle tutaj kwitnie.
 

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
Jest to nielegalne tak samo jak klucze do gier sprzedawane cyfrowo np. BC2 czy Assassins Creed. Zauwaz ze ceny tych klucz wynoszą koło 20 zł gdzie legalna gra kosztuje 2 razy tyle. Sam dałem sie nabrac i kupilem kiedys konto do BC2, zostalo zablokowane. W opowiedzi dostalem, ze klucz pochodzi z nielegalnego zrodla. Konta sam kupuje ale radze ci wykorzystac odrazu te pkt. Mialem na koncie 80 pkt, haslo zmienilem ale punkty po paru dniach i tak znikly.
 

Do góry Bottom