Konto dziecka na Xbox dlaczego nie zapisuje danych

krzysiekki

Świeżak
Świeżak
Witam mam pytanie jak konsoli mam konto dziecka, podczas gry nie zapisuje stanów gier pisze że nie są dostępne dane profilu w ustawieniach dałem już żeby pobierał te dane ale problem pozostaje. Ktoś miał już takie przygody, jak temu zaradzić ????

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam mam pytanie jak konsoli mam konto dziecka, podczas gry nie zapisuje stanów gier pisze że nie są dostępne dane profilu w ustawieniach dałem już żeby pobierał te dane ale problem pozostaje. Ktoś miał już takie przygody, jak temu zaradzić ????
Jedyne co mi przychodzi do głowy to usunąć profil dziecka z konsoli i dodać go ponownie, może coś się przywiesiło. Ewentualnie przeczyścić cache konsoli poprzez odpalenie konsoli do głównego menu, później przytrzymać przycisk power konsoli, aż się wyłączy, odpiąć kable na 5min z zasilania konsoli. Później podpiąć i sprawdzić. W ostateczności wgrać ustawienia fabryczne konsoli z zachowaniem plików, bądź z usunięciem wszystkiego (znajdziesz w ustawieniach). Jeśli nic z tego nie zadziała to pozostaje Ci polski support MS. Czynne pn-pt 10-18: 00 800 441 17 96

Do góry Bottom