1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto dziecka na Xbox dlaczego nie zapisuje danych

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzysiekki, Kwiecień 16, 2018.

1. krzysiekki

krzysiekki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie jak konsoli mam konto dziecka, podczas gry nie zapisuje stanów gier pisze że nie są dostępne dane profilu w ustawieniach dałem już żeby pobierał te dane ale problem pozostaje. Ktoś miał już takie przygody, jak temu zaradzić ????

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3543
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jedyne co mi przychodzi do głowy to usunąć profil dziecka z konsoli i dodać go ponownie, może coś się przywiesiło. Ewentualnie przeczyścić cache konsoli poprzez odpalenie konsoli do głównego menu, później przytrzymać przycisk power konsoli, aż się wyłączy, odpiąć kable na 5min z zasilania konsoli. Później podpiąć i sprawdzić. W ostateczności wgrać ustawienia fabryczne konsoli z zachowaniem plików, bądź z usunięciem wszystkiego (znajdziesz w ustawieniach). Jeśli nic z tego nie zadziała to pozostaje Ci polski support MS. Czynne pn-pt 10-18: 00 800 441 17 96

Wczytywanie...

Poleć forum