Konto - Jak sprawdzic jakie gry sa przypisane do konta

rasta312

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Da się jakoś sprawdzić jakie gry są przypisane do danego konta (tzn jakie są kupione na tym koncie)


Info orso// Przeniesione do odpowiedniego działu.

 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dołączam się. Przypadkiem zakupiony far cry 4 w wersji zwykłej miał zakupiony season pass o którym nie wiedziałem a dowiedziałem się latając po xbox store ;)
 

cub33

Użytkownik
Użytkownik
mi zawsze przewijać do końca w prawo( w gry/aplikacje) wyskakują gry 'do zainstalowania' i tam się wszystko pojawia ;) czy to jakies dodatki czy cokolwiek do pobrania ;)
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
Cub33 owszem dopóki ich nie ukryjesz.
,wtedy tam nic nie widać. Jednak jeżeli jeszcze raz odzyskamy konto to powinno być w zakładce gry i aplikacje.
 

rasta312

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie ma czegoś takiego jak zakładka "kupione" czy cos by zobaczyć wszystkie od a do z co zostało kupione z danego konta
 

RBiniu

Banned
Użytkownik
Po zalogowaniu się na konto w opcjach płatności na stronie xbox live wszystko masz co i w jakiej wersji
 

rasta312

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A gdzie znajdę te opcje płatności
 

V.V

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
https://login.live.com/ zaloguj się tutaj i tam będziesz miał płatności itp. i cały wykaz zakupionych podutków.
"Wyświetl historię zakupów"
 

touareg72

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja w historii zakupów nie mam nic,a gier zainstalowanych mam ok 10 z tymi darmowymi które dostajemy co miesiąc.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To nie to u mnie ta lista ma pewna długość i brakuje tam wielu pozycji a nie widzę opcji następna strona czy coś w tym sensie.
 

Hasiok

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Podbijam pytanie
 

Do góry Bottom