Konto Live Xbox 360 a Xbox One

gajdzik

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam, do końca tygodnia powinna przyjść w końcu moja zamówiona Konsola Xbox One S i mam trochę nietypowe pytanie, bo kumpel, który miał Xbox360 mówił mi że gdy podłączył pierwszy raz Xbox One i wpisał swoje dane, ponoć te same co w 360, stworzyło mu się całkiem nowe konto zamiast tego już istniejącego i musiał przenosić profil na Pendrive z X360 na XOne żeby mieć te samo na obu...
Jest traki coś możliwe czy raczej pomylił email albo coś w tym stylu?
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
cos pomylił bo wpisujac Gametag oraz hasło masz swoje konto jakie miales badz masz na 360. Każdy badz wielu z nas na forum mialo 360 i sprzedaliśmy (badz mamy nadal) i mamy ten sam Profil na Xbox One
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A z tym przenoszeniem na penie to już czysta fantastyka. To nie działa tak jak na 360tce.
 

gajdzik

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ok, dzięki, czyli normalnie loguje się na swoje konto live i tyle w temacie,
a kumpel trochę lubi koloryzować swoje historie, więc pewnie tym razem było podobnie ;)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Właśnie tak czytam z tym pendrivem i się śmieję do ekranu :D Ktoś ma niezłą fantazję w głowie, nie ma co :) Tak jak wyżej napisali, bez problemu się zalogujesz na swój istniejący profil ;)
 

kempek71

Świeżak
Świeżak
Witam, do końca tygodnia powinna przyjść w końcu moja zamówiona Konsola Xbox One S i mam trochę nietypowe pytanie, bo kumpel, który miał Xbox360 mówił mi że gdy podłączył pierwszy raz Xbox One i wpisał swoje dane, ponoć te same co w 360, stworzyło mu się całkiem nowe konto zamiast tego już istniejącego i musiał przenosić profil na Pendrive z X360 na XOne żeby mieć te samo na obu...
Jest traki coś możliwe czy raczej pomylił email albo coś w tym stylu?
 

TrueGrand

Użytkownik
Użytkownik
Skorzystam z tematu i zapytam o konto Xbox Live na konsoli Xbox ONE S.
Jutro lub pojutrze powinienem mieć konsolę (bundle z fifą 17) jest tam niby 2 tyg XBox LIVE ale czy nowe konta nie mają miesiąc free z automatu? Tak jak to było w X360?
Zastanawiam się czy lepiej założyć nowe konto czy odkopywac jakieś stare .
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nowe konta maja 1 miesiac golda ale musisz miec karte i ja dopisac do konta
 

TrueGrand

Użytkownik
Użytkownik
Ale jeśli jest to stare konto z Xbox 360 nieużywane kilka lat to ten miesiąc nie wejdzie na Xbox One, tak?
 

lukns

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam! Podepnę się pod temat żeby nie śmiecić.Posiadam xboxa one i 360 i chciałem dać synowi 360 bo juz nie używam.Ja mam swój profil i on też.Ja na one mam golda i pytanie moje takie czy można jakoś to połączyć zeby był jeden gold na dwie konsole czy muszę mu kupić kolejnego?Wygodnie jest z jednym i tym samym profilem na obu konsolach ale nigdy nie było potrzeby logowania się na dwóch naraz.Czasem są gry deals na 360 co i na one chodzą wiedz dlatego chciałem żeby to było jedno konto.
 

Do góry Bottom