Konto Microsoft

Bukos

Świeżak
Świeżak
Witam miał ktoś może przygodę z kontem generalnie chodzi mi o to ze kupiłem konsole używana i wcześniejszy właściciel już zrobił konto Microsoft w ostatnim czasie kupiłem golda przed tym mogłem normalnie zalogować sie na konto nie zmieniałem hasła po kilku dniach chce wejść na tamto konto i nie mogę jak by hasło było zmienione może miał ktoś podobny problem nie mam kontaktu z poprzednim właścicielem i nie wiem co mam robić pomóżcie ???
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zresetuj hasło do konta MS a jak nie masz email + hasło to typ cie zrobił na szaro, kupiłeś mu golda i cześć. Oprócz email i hasło konto może mieć drugi email oraz dwuetapowe zabezpieczenie w postaci sms na telefon.

Pytanie czy połączyłeś kartę do konta ? Jak tak to lepiej ją zblokuj bo jeszcze się okaże że typ sobie gier nakupi. Jak poszło ze zdrapki to pół biedy.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Raczej doładował golda na koncie poprzedniego właściciela a ten mógł zmienić hasło i nara :) Stwórz sobie swoje konto i profil i tam sobie kupuj gry i dodatki :)
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
ejszy właściciel już zrobił konto Microsoft w ostatnim czasie kupiłem golda
No nie pisz że kupiłeś tego golda na tym koncie tego gościa i dopiąłęś tam swoją kartę płatniczą... jak tak to juz nic z tym nie zrobisz do zmiany passow ewentualnie emaila do logowania są potrzebne dane zabezpieczające (email lub telefon) jak tego nie masz to gość właśnie cieszy się z darmowego konta , kto wie może na nowej konsoli.
 

Do góry Bottom