Konto silver

Bongowiec_PL

Banned
Użytkownik
Witam, pobralem dwie gry z zakupionego konta silver, Gry te dzialaja bez problemu na tamtym profilu, jak moglbym przypisac je do swojego glownego profilu? Kiedy przelaczam sie na Bongowiec PL, przy uruchamianiu gry wyskakuje komunikat "Nie mozna uruchomic gry Alan Wake", czy to jakas blokada regionalna?
 

Bongowiec_PL

Banned
Użytkownik
nalezy zalogowac sie do uslugi xbox live za pomoca profilu ktorego uzyto do zakupienia gry - taki komunikat kiedy proboje sie przelogowac podczas gry // Prosze o pomoc
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Ta gra jest przypisana do tego profilu na którym była kupiona zastosuj patent jak z grami non jotag i powinno działać.
 

Bongowiec_PL

Banned
Użytkownik
Wspominalem ,ze mam nieprzerobiona konsole?
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Trik z grami non jotag działa tez na konsolach nie przerobionych i nie ma za niego bana.
 

Bongowiec_PL

Banned
Użytkownik
A czy jest jakis inny sposob?
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Kupić jeszcze raz te same gry na profilu z którego korzystasz ale to jest raczej nie opłacalne.

http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/[poradnik]-niektore-gry-arcade-w-pelnej-wersji-na-dashu-9199-a-66467.html sam z tego korzystałem i nie było żadnych problemów.
 

Bongowiec_PL

Banned
Użytkownik
Sadzilem ,ze takie gry jak Assassin Creed II i Alan Wake beda dzialac, ale sie mylilem najwyrazniej..
 

hashpl

Banned
A przeniosles licencje na swoja konsole ?
 

Bongowiec_PL

Banned
Użytkownik
Tak przenosiłem
 

mojer

Użytkownik
Użytkownik
Niedawno z tym walczyłem. Zmieniałem dysk i nie miałem pendriva 8 gb wiec włożyłem nową 250 i pobrałem gry z kont silver. Ku mojemu zdziwieniu gry biegały tylko na tym koncie nie zaś na podstawowym na którym mam liva. Wiec musiałem załatwić dysk przenośny i fizycznie przekopiować gry. Teraz wszystko biega. Wniosek jest taki że gry ściągnięte na silverze prawdopodobnie mają jakąś licencję która zapisuje się na hdd. Wiec twierdzenie sprzedawców że gry można pobierać wielokrotnie można między bajki włożyć.
Wczoraj kupiłem NBA i Batmana i chodzą, lecz podejrzewam że gdybym usunął je i poprał ponownie to **** blada
Kupowałeś konto z punktami czy też gry były już na koncie>
Jesli konto było już z grami to imo nie zagrasz na innym profilu niż oryginalny
 

hashpl

Banned
Mojer niestety ale musze obalic Twoja teze.Otoz sprzedalem dysk twardy do konsoli, oczywiscie wczesniej przekopiowalem wszystkie gry itp. na PCta.Po zakupieniu drugiego, wiekszego dysku przekopiowalem wszystko z PC i dziala na kazdym profilu bez problemu kazda gra
 

mojer

Użytkownik
Użytkownik
Zgadzam się Panie Kolego. Ja też musiałem ZGRYWAĆ gry na dysk przenośny i ponownie je przerzucić na nowy hdd. Problem jest wtedy kiedy chcemy grę pobrać ponownie logując się na konto silver. Pobieramy je i niestety chodza tylko na nim nie zaś na innych profilach. Wiec sądze (może błędnie) że na hdd jest jakaś licencja czy cholera wie co. Jeśli skopiujesz bedzie ok jeśli zaś pobierzesz ponownie możesz mieć problemy
 

hashpl

Banned
Tylko ze ja podlaczylem nowy dysk do komputera i stamtad zgralem wszystkie gry, oczywiscie dysk byl w 100% czysty od jakichkolwiek danych.Jak wroce z pracy to sprawdze z tym sciaganiem gier z profilu jeszcze raz.
 

mojer

Użytkownik
Użytkownik
Ja robiełem to z poziomu konsoli : stary dysk- pendrive - nowy dysk. Faktycznie sprawdz i daj znać sam jestem ciekaw czemu to nie biegało.
 

Bongowiec_PL

Banned
Użytkownik
To jaki ma sens wymiana kont silver z grami, skoro nie mozemy grac w te gry na innym profilu, bez przenoszenia plikow na pena? Jest to niesamowicie niewygodne.
 

mojer

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej jakby kilka obób spróbowało ponownie pobrać gre i wtedy się wypowiedziało. Może to był jednostkowy przypadek sam nie wiem. Później spróbuje pobrać ponownie AC bo mam na jakimś silverze
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
U mnie po ponownym pobraniu wszystko śmiga (gra Alan Wake) :)
 

Ronnieosx

Użytkownik
Użytkownik
Mój problem wygląda identycznie mianowicie kupiłem konto silver od znajomego a problem polega na tym że on swoje gry odpala na każdym koncie a ja mogę tylko grać na tym z którego pobierałem (Pomocy?!) A jak od łącze neta od X to z żadnego nie odpalę pisze (mój przykład) Nie można uruchomić gry Battlefield Bad Company II(nie wiem co mam zrobić)kumplowi na każdym działa a mi tylko na tym z którego wziołem
 

Do góry Bottom