Konto z Allegro od eMWuDW / supercoinsy.pl

LechuCzechu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupiłem konto z grą "na własność" od eMWuDW (supercoinsy.pl) z Allegro, ale oczywiście nie dają możliwości zmiany adresu e-mail zabezpieczającego.

Napisałem do nich:
"problem też z tym, że chcę zmienić mejla zabezpieczającego, bez tego konto w 100% nie będzie nigdy moją własnością, bo ktoś będzie mógł zmienić wszelkie dane do niego w każdej chwili."

a tu odpowiedź: ([email protected])
"Niestety, zmiana danych do konta nie jest możliwa. Nie wpływa to w żaden sposób na użytkowanie konta, a po prostu umożliwia nam realizowanie gwarancji na to konto.

Prosimy dodać konto na konsoli i spróbować się zalogować wysłanymi przez nas danymi, a wtedy na skrzynkę e-mail do której mamy dostęp i jest przypisana do konta dojdzie kod zabezpieczający, który Panu wyślemy."

WTF?
 
Ostatnia edycja:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A co liczyłeś, że za połowe ceny dostaniesz prawilną grę? Przecież na allegro jest wysyp takich ofert i czekają na swoich jeleni....
W ofercie chodzi im tylko o to, że ta gra rzekomo będzie cały czas działać, a nie tylko przez nie wiem 3 miesiące jak to bywało czasami.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Zostałeś wydymany, opis jest błędny jak na własność to email zabezpieczający do zmiany a tak to oni za 3 dni Ci pass zmienią i jesteś w ciemnej *****... Trzeba bylo się przed zakupem upewnić czy dają ten email... jak nie dają to zwykli naciągacze są... janusze biznesu... od takich z daleka... popatrz ile negatywów... po ich aukcjach nie widzę takiego opisu że dają więc taki opis NA WŁASNOŚĆ to ściema...
 

LechuCzechu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ktoś kupował od nich wcześniej tutaj? Nie było jakiś cyrków po czasie? Bo z tego co widzę to dosyć długo działają.

"NA ALLEGRO OD
od 9 lat i 7 miesięcy"

https://allegro.pl/uzytkownik/13199363/oceny
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Wątpię że ktoś kupował, nie opłacało się u nich kupować za te ceny... za takie ceny to ludzie na store kupowali gry na argentynie... legalnie a nie konta z grami z kradzionych kart płatniczych...
 

LechuCzechu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no ja kupiłem .

ofert sporo mają na aukcjach, ludzie widać że kupują

ja kupiłem CoDa...
https://allegro.pl/call-of-duty-black-ops-4-deluxe-xbox-one-wlasnosc-i7614814820.html

tylko problem, że nie idzie pobrać sezon passa, kiedyś miałem podobny problem z Division, niby też edycja z sezon passem, niby tez widniał SP jako kupiony w sklepie, ale nie szło tego pobrać.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Sp się nie pobiera.... jak wyjdą dodatki to one się same pokażą w kolejce do instalacji przy opcjach gry... Do tego czasu pewnie typ Ci passy zmieni albo MS zabierze grę z konta...
 

LechuCzechu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
pobiera się zawsze taki mały plik nawet w dniu premiery, dodatki są osobno do pobrania, z Division też tak myślałem jak Ty teraz, a do dziś na tym koncie nie miałem dostępu do SP, aż nie kupiłem go sobie osobno na promocji jak był.

Jak mi nie da pełnego dostępu do konta to zagrożę mu negatywem gdzie opiszę, że konto w cale nie staje się własnością kupującego i zgłoszę to na allegro, bo ewidentnie wprowadza w błąd.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nie chce mi się logować na konto na konsoli gdzie mam BO 3 Deluxa ... ale tam nie ma żadnego Sp same dodatki są widoczne w opcjach gry w ''Gry i aplikacje''...
 

LechuCzechu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie chce mi się logować na konto na konsoli gdzie mam BO 3 Deluxa ... ale tam nie ma żadnego Sp same dodatki są widoczne w opcjach gry w ''Gry i aplikacje''...
ja miałem też BO3 z SP u siebie, nie ma SP pliku, więc może będzie git tym razem .
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wątpię, że Twoje groźby cokolwiek zdziałają, bo tylko w nazwie aukcji są słowa "na własność", a opisie aukcji nie ma żadnego zdania, że dostaniesz dane do zmieniania danych na swoje :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Teraz na allegro komentarze są kasowane po 12 miesiącach wiec te 9 lat stażu nie ma znaczenia. Rok temu mogli mieć i 1000 negatywów.

Zakładaj spór allegro, wbrew pozorom można wiele zdziałać. Sam negatyw na nich nie zrobi wrażenia. Jak dobrze rozłożysz karty to może odzyskasz kasę.

Pisz że w opisie nie ma informacji o niemożliwości zmiany danych, strasz policją choć ta nic nie zrobi ale może nie będą chcieli smrodu w końcu na wypożyczanie i sprzedaż gier trzeba mieć licencję a tej nie mają. Może coś ugrasz, bo stracić nie stracisz. W drodze bycia ujem załóż drugie konto i wykup wszystko co mają, trochę im utrudnisz januszowanie.
 

LechuCzechu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
pogroziłem i odpisali:

"Jeżeli nie pasują Panu takie warunki transakcji, możemy po prostu uznać zwrot produktu."

wolałbym już te dane do zmiany mejla, ehh
 

Do góry Bottom