Kopia, Która po przegraniu nie działa. POMOCY

bibru

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kolega ma 95nm - ja mam 65nm. Kiedyś tam była premiera gry Crackdown v.PL. Pożyczyłem od niego i u mnie też chodzi, ale problem jest w czym innym.
Chcę sobie ją skopiować i po skopiowaniu gierka nie działa. Bawiłem sie ImgBurnerem i (nazwa i identyfikator implementacji) jest nieznany. Skopiowałem ISO na dysk twardy komputera, stworzyłem plik dvd, sprawdziłem mulleterem. Mulleter wykonał jakieś tam różne operacje, pokazał że region free ale iso nie jest kompatybilne z ixtreme.
Mimo to nagrałem na płytę a xbox pokazał tylko kilkusekundowy filmik.
Może po prostu dać sobie spokój i ściągnąć inną wersję.

P

przeo_91

Guest
Odp: Kopia, Która po przegraniu nie działa. POMOCY

Gra nie ma SS, kolega pewnie ma Xtreme a ty masz iXtreme i dlatego nie działa... musisz dodać SS i będzie działać, noo chyba że kolega ma chip to już jest inna sprawa :p

bibru

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

On też ma napęd sflaszowany. Ale dziwne jest to że ta sama kopia chodzi u mnie i u niego, tylko po przegraniu nie działa.

P

przeo_91

Guest

Może ma Xtreme, acha nie ma konsoli 95nm są 90nm :p

bibru

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

ok. spoko 90nm. Zapamiętałem.

sebons

Świeżak
Świeżak

Zgadzam się, mi rowniez sie wydaje, ze nie ma SS

vagner

Użytkownik
Użytkownik

Jakby mi ktoś by mógł pomoc. Ma ktoś z was działajacą, kopie Blacksite, ja mam swoją i nie działa, po chwili pracy napedu, wyrzuca mnie do komunikatu, że trzeba przeczyscić płyte itp. płyte zgrałem na peceta, i wypaliłem jeszcze raz, nic to nie dało. Płyta, i sposób wypalania jest dobry, bo inne moje płyty wypalałem tak samo, i chodzą :-\ Jak odpale tego blacksite w kompie, to jedynie program multimedialny, odtworzy animacje, z prosbą o włożenie płytki do xboxa, czyli to jest dobrze

Spotkał sie już ktoś z czymś takim, wiecie jak temu zaradzić, prosze o pomoc :'(

picipool

Banned
Użytkownik
mam to samo ale nie wiem jak wrzucić te pliki SS HELP

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
Kolega ma 95nm - ja mam 65nm. Kiedyś tam była premiera gry Crackdown v.PL. Pożyczyłem od niego i u mnie też chodzi, ale problem jest w czym innym.
Chcę sobie ją skopiować i po skopiowaniu gierka nie działa. Bawiłem sie ImgBurnerem i (nazwa i identyfikator implementacji) jest nieznany. Skopiowałem ISO na dysk twardy komputera, stworzyłem plik dvd, sprawdziłem mulleterem. Mulleter wykonał jakieś tam różne operacje, pokazał że region free ale iso nie jest kompatybilne z ixtreme.
Mimo to nagrałem na płytę a xbox pokazał tylko kilkusekundowy filmik.
Może po prostu dać sobie spokój i ściągnąć inną wersję.
Zrob kopie CloneCD musi dzialac jesli poprzednia chodzi ;)

chomik001

Użytkownik
Użytkownik
mam to samo ale nie wiem jak wrzucić te pliki SS HELP
wchodzisz do mulleter'a i tam otwierasz gre i zakładka stealth -> insert ss klikasz wybierasz ss ( musisz go ściągnąć do swojej wsersji dajesz oki i włala

najlepiej przeżucic obraz przez abgx bo on sam dogrywa patche i inne rzeczy potrzebne do odpalenia :)

Cinekso

Użytkownik
Użytkownik
Clone ? może pomóc

Do góry Bottom