Kopiowanie gier

Baranktk

Świeżak
Świeżak
Witam, przekopałem forum i nie znalazłem informacji jakim sposobem skopiować grę z X360 bez przeróbek (gra kupiona i ściągnięta z internetu) na drugą konsolę z RGH.
Proszę o pomoc
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jeśli ściągnąłeś grę ze sklepu Microsoft na konsolę, która nie jest przerobiona, to chyba nie ma takiej opcji :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Możesz to zrobić przy użyciu pendrive lub dysku USB. W ustawieniach kopiujesz ją z dysku na pendrive a ten podłączasz do przerobionej konsoli. Jeżeli gra się uruchomi to fajnie można ją przenieść na dysk konsoli, jak nie to trzeba będzie ją jeszcze przepakować na PC.
 

Baranktk

Świeżak
Świeżak
Możesz to zrobić przy użyciu pendrive lub dysku USB. W ustawieniach kopiujesz ją z dysku na pendrive a ten podłączasz do przerobionej konsoli. Jeżeli gra się uruchomi to fajnie można ją przenieść na dysk konsoli, jak nie to trzeba będzie ją jeszcze przepakować na PC.

właśnie tak to nie działa, co rozumiesz pod pojęciem "przepakować" ?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W pewnym momencie MS zmienił długość nazw co sprawiło że na jednej konsoli gra jest i działa a na drugiej jest ale nie uruchamia się tylko jest czarny ekran i wraca do głównego menu. Kiedyś to odpisywałem na forum. Trzeba zaktualizować konsole a ponieważ mi się nie chciało to ogarnąłem to prostym patentem, wystarczy użyć programów god2iso i iso2god. Swoją drogą to niepotrzebna zabawa bo praktycznie każdą grę z X360 idzie teraz pobrać z sieci, co najwyżej nie będzie pl.
 

Baranktk

Świeżak
Świeżak
Zadziałało z tymi programami, wielkie dzięki :)
 

Do góry Bottom