Kopiowanie KOPI ZAPASOWEJ na DVD+R DL

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

dzikiskunks

Banned
Użytkownik
Czy aby wkonoać kopię zapasową już zrobionej kopi zapasowej na kolejny nośnik DVD+R DL wystarczy ją zwyczajnie potraktować CloneCD czy trzeba znowu bawić się w czary mary (Kreon firmware i cała procedura ripowania) ?

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Kopiowanie KOPI ZAPASOWEJ na DVD+R DL

uzyj xdvdmulleter

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Należy zgrać grę na dysk (Polecam IMGburn'a) i utwożyć plik dvd, teraz wystarczy nagrać to na płytkę DVD+DL ;) ImgBurnem of koz

dzikiskunks

Banned
Użytkownik

Dzięki za dobrą radę. Przepaliłem to IMGBURNEM - chodzi znakomicie. Zauważyłem, że jak robię obraz to IMGburn tworzy plik .mds, w którym zamieszcza te same informacje (pozycję Layerbreak: 1 913 760) co w pliku .dvd - więc nawet jak nie zrobię pliku .dvd xdvdmulletterem to gierka się prawidłowo wypala.

grzech1991

Banned
Użytkownik

mi gry bez robienia jakich kolwiek plikow pala dobrze... bo mam wstepnie w imburnie zdefiniowana warstwe wiec zadna nowosc...

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik

Erno napisał:
Należy zgrać grę na dysk (Polecam IMGburn'a) i utwożyć plik dvd, teraz wystarczy nagrać to na płytkę DVD+DL ;) ImgBurnem of koz
Jak zgrac tą gre na dysk IMGBUNEM??

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Mode -> Read

Teraz który napęd i prędkość odczytu ;)

phrodinaz

Świeżak
Świeżak

w którym miejscu zdefiniować warstwe w imageburn ???

grzech1991

Banned
Użytkownik

w ustawieniach

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

grzech1991 napisał:
w ustawieniach
Wiesz załamujesz mnie takimi wypowiedziami -totalny SPAM nic nie wnoszący do tematu, sam chyba za bardzo nie wiesz i tylko szpanujesz swoją "niby" wiedzą

phrodinaz napisał:
w którym miejscu zdefiniować warstwe w imageburn ???
Tools -> Settings -> Write -> zanajdujesz "Layer Break (For DL Media)" i zaznaczasz "User Specefied" teraz wpisz wartość - 1913760 -> OK

Minusem tego rozwiązania jest to że podczas nagrywania np. Filmu na płytę DVD-DL także zostanie użyty Layer Break

grzech1991

Banned
Użytkownik

"sam chyba za bardzo nie wiesz i tylko szpanujesz swoją "niby" wiedzą"

wiem wiem jak sie definiuje bardzo prosto

zreszta na dowod ze nie skorzystalem z Twojej porady pare postow wyzej napisalem

"mi gry bez robienia jakich kolwiek plikow pala dobrze... bo mam wstepnie w imburnie zdefiniowana warstwe wiec zadna nowosc..."

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

ja nie chciałem tobie pomagać tylko kol. phrodinaz, mnie nie obchodzi co ty sobie tam ustawiłeś, kiedy i jak staram się pomóc jak ktoś pomocy potrzebuje, a nie ładuje sobie licznika postami typu "w ustawieniach" bo tyle to każdy idiota wie.... tyle z mojej strony.

Boxster

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Czy ustawianie parametru LayerBreak=1913760 jest konieczne, bo szczerze to nigdy tego nie robiłem, gier mam już naście, ciągle gram online i jakoś bana nie dostałem. Jak to wygląda?

Gelous

Świeżak
Świeżak

Jest też sposób żeby to zrobić przy użyciu mulltera. Jeżeli ktoś jest ciekawy jak to wytłumaczę na pm.

WReki

Użytkownik
Użytkownik

Gelous napisał:
Jest też sposób żeby to zrobić przy użyciu mulltera. Jeżeli ktoś jest ciekawy jak to wytłumaczę na pm.
Klikasz guzik "Make .dvd" żadna mi filozofia

Erno napisał:
Tools -> Settings -> Write -> zanajdujesz "Layer Break (For DL Media)" i zaznaczasz "User Specefied" teraz wpisz wartość - 1913760 -> OK

Minusem tego rozwiązania jest to że podczas nagrywania np. Filmu na płytę DVD-DL także zostanie użyty Layer Break
I po zrobieniu tego co napisałeś nietrzeba do nagrywania wybierać pliku *.dvd tylko wystarczy plik z obrazem gry??? A jak np. przez przypadek wybiore plik *.dvd to coś sie stanie czy nie?

Salzgitter

Użytkownik
Użytkownik

a czy program imgburn robi tez plik iso??

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Salzgitter napisał:
a czy program imgburn robi tez plik iso??
no a jak bez ISO coś zrobić :O

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik

a mam takie pytanie bo zapomnialem jak sie robi plik DVD bo mam tylko plik iso a przeciesz tego nie wypale moglbyscie napisac mi co i jak mam zrobic bo wiem ze kiedys na forum widzialem to ale jakos nie moge znalesc ;)

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

http://x360iso.org/index.php?topic=7.0

wahol

Użytkownik
Użytkownik

ja mam pytanie odnośnie kopiowanie gry i przeróbce z ixtreme na xtreme
chce skopiować grę tak żeby chodziła na znajomego konsoli która też jest przerobiona ale moje gry na niej nie chodzą domyślam sie że jego przeróbka jest starsza
co mogę zrobić żeby gra chodziła na jego konsoli ????
dodam że na mojej konsoli chodzą ixtreme

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom