Kopiowanie z płyte na płyte

Kabosh

Użytkownik
Użytkownik
jeśli chciałbym przegrac gre, nie nagrac obraz z dysku, moge normalnie ja zczytac do iso np. przez ultraiso i potem zrobić plik .dvd przez notatnik, nagrać to clonemcd i bedzie śmigac? moge tez tak skopiowac oryginal?

ADAMO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kopiowanie z płyte na płyte

piraty z plyty na plyte robisz normalnie nie musisz obraz na dysk czy cos kazdym programem do nagrywania ktory ma opcje z plyty na plyte przegrasz a orginaly tak jak z xboxa 1

Ukano

Użytkownik
Użytkownik

Albo za 60 kupic w sklepie i przeflashowac sobie - Napedy DVD Samsunga i bios Kreona - poszukaj najpierw na xbins ktore napedy sa supportowane - ja mam 162c

WReki

Użytkownik
Użytkownik

hmmm ale patrzcie... jak masz jeden naped w kompie i chcesz sobie przegrac płyte to wtedy np. Nero ci zgrywa płyte do obrazu ISO a potem nagrywa z tego obrazu.... czyli chyba trzeba zgrac do ISO i utworzyc plik *.dvd co nie?

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Nero ci zgrywa płyte do obrazu ISO a potem nagrywa z tego obrazu.... czyli chyba trzeba zgrac do ISO i utworzyc plik *.dvd co nie?
Jak ktoś to zrozumiał to stawiam piwo :p

IMGBURNEM zgrywasz płytę do pliku iso, później piszesz w notatniku plik .dvd i ponownie ImgBurnem wypalasz gre na dvd+dl Proste ?

WReki

Użytkownik
Użytkownik

tylko patrz chciałem zgrac oryginała do iso i dupa.... jak chcem zgrac do iso to tylko 5MB zajmuje obraz czyli takjaby nieczytało całej płyty... wiec to trzeba jakis specjalny naped czy co?

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

No jak byś przeczytał ten wątek to byś wiedział że trzeba mieć napęd "DVD Samsunga i bios Kreona" Tylko nie każdy napęd Samsunga da się przerobić !

WReki

Użytkownik
Użytkownik

Erno napisał:
No jak byś przeczytał ten wątek to byś wiedział że trzeba mieć napęd "DVD Samsunga i bios Kreona" Tylko nie każdy napęd Samsunga da się przerobić !
a moge prosic o link do allegro.. albo nazwe modelu??

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Samsung:
SH-D163A (SATA)
SH-D162C (IDE)
TS-H352C (IDE)
TS-H353A (SATA)

WReki

Użytkownik
Użytkownik

Piri001 napisał:
Mozesz na allegro kupic juz sflashowany z biosem kreona
sorki ale czy moge prosic o link do takowej aukcji? bo w takich sprawach jestes noobem .

EDIT:
Ej a niedało by sie zgrac gry za pośrednictwem X360?? tzn. ze np. podłączył bym go do PC a potem włożył płytke do napędu X360 i zgrał ją..... jest taka mozliwość??

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Jak podłączysz napęd z X do PC to bez problemu da się :)

Do góry