Koszt przerobienia X360 D:2.0.15574.0

mati88

Świeżak
Świeżak
Jaka jest w przybliżeniu cena +/- przerobienia konsoli Xbox 360 z dashem D:2.0.15574.0 oraz datą produkcji: 30.08.2012.
Dostałem info od człowieka który się tym zajmuje, że to wydatek 300 zł i tydzień czasu oczekiwania bo to jest jakaś nowa corona i jest wymagana podstawka pod procesor. Podobno będzie to RGH i istnieje możliwość odtwarzania gier bezpośrednio z dysku twardego.

Czy faktycznie te konsole można już przerabiać?
Czy istnieje możliwość tańszego wykonania tej operacji?

Z góry dzięki za odpowiedź.
 

TigraTeam

Banned
Wszystko sie zgadza taniej raczej nie znajdziesz w tej chwili
 

WerJar

Banned
God damnt it, ile 300zł?! najdroższy punkt poczekaj z 1-2 tygodnie i to stanieje ludzie 300zł bez jajec.
 

akwarium25

Banned
sama metoda jest trudna więc tyle będzie tyle kosztować z czasem może coś innego wymyślą i cena w dół. Warto się cieszyć ,że wogule się da.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Koszt przerobienia X360 D:2.0.15574.0

U mnie 239zl.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

morsiu12

Użytkownik
Użytkownik
Ja widziałem ostatnio ogłoszenie koleś za 270 zł robił i czas oczekiwania tydzień też był
 

AHC

Użytkownik
Użytkownik
Z kosztami wysyłki (2x kurier ) tanioo nie będzie...
u każdego ok 250-300 zł

Pozdrawiam
ahc
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Koszt przerobienia X360 D:2.0.15574.0

WerJar to graj na orginałach, albo sam sobie przerób... :)

Wysłane z mojego Samsung Galaxy S+ za pomoca Tapatalk 2
 

mati88

Świeżak
Świeżak
Ok to zawiozę to do tego gościa bo faktycznie wysyłka kurierem itp wyjdzie wszystko tak samo, dzięki za pomoc.
 

mati88

Świeżak
Świeżak
odtwarzanie gier

Konsola przerobiona koszt - 300 zł

Zmierzam z kolejnym pytaniem w tym watku gdyż niechce nowego tematu zakladac

Wrzuciłem gre przez pendriva na xboxa i mozna ja tylko uruchomic z interfejsu freestyle dash w Library, jak zrobic aby ja uruchomic z interfejsu xboxa w moje gry ?
 

TigraTeam

Banned
wrzucic do folderu content
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Gra musi mieć format GOD. Wrzucasz ją do Content a następnie przerabiasz programem Nxe2God.I możesz ją uruchomić z dasha konsoli.Zaznaczam,że ja tą operację wykonywałem na dysku wewnętrznym.Nie wiem czy to działa na zewnętrznym nośniku.
 

mati88

Świeżak
Świeżak
a jeśli przerabiam programem iso2god to nic z tego? wrzucam do folderu Content a potem do 000000000000000 ja tez wszystkie gry mam na wewnetrznym tylko za pomoca pendriva przerzucam je z laptopa
 

Wrona93

Użytkownik
Użytkownik
oj zzrób tak na dysku masz folder gry przez menager normalnie kopiujesz do stworzonego zwykłego folderu gry i jak sie przekopiuje wchodzisz w ustawienia manage game patch i tam masz że ustawiasz sciezke do tej gry zaznaczasz folder głowny gry naciskasz Y na padzie pózniej X save i masz w moje gry.

ps. i nie słuchaj nie których że gra musi mieć format GOD ! bo bzdury Ci pisza mogą być w GOD i XEX i obie wersje Ci odpala tylko że GOD musisz wżucać do Conect/00000000 a Xex gdzie chcesz nawet w xex możesz odpalic z pendrive wchodzisz w gre i odpalasz defualt.xex
 

mati88

Świeżak
Świeżak
Wrona dzięki za pomoc dzięki Tobie teraz mam gry w Library Xbox360 games, ale nadal w interfejsie Freestyle 3 a jesli chodzi o główny interfejs xboxa nie ma nic
 

Wrona93

Użytkownik
Użytkownik
Bo Gry typy xex nie bedziesz ich miał w oryginalnym dashu tylko w wersji GOD one tam bedą to jest właśnie jeden mankament gier w formacie xex. Ale ja użuwam tylko FSD3 i przy starcie konsoli uruchamia mi sie FSD wchodze w moje gry i uruchamiam sobie jaka chce.
 

mati88

Świeżak
Świeżak
Gdzie pobrac Nxe2God aby przerobic gry na GOD
 

AHC

Użytkownik
Użytkownik
 

mati88

Świeżak
Świeżak
Skopiowalem nxe2god do folderu hdd1 odpalam default i nic z tego informacja no nxe titles found a wszystkie tutoriale pokazuja jak zgrac gry z plyty a ja gry wrzucilem przez pendriva
 

mati88

Świeżak
Świeżak
Problem rozwiazany nie trzeba tego robic przez nxe2god itp wystarczy konwertowac gre poprzez iso2god tylko nie wolno zmieniac nazwy katalogu gry ja to robilem dlatego nie wyswietlalo sie w glownym interfejsie xboxa
 

Do góry Bottom