Krótka piłka: GTA V po polsku!

p1teReq.

Użytkownik
Użytkownik
Chwalmy Pana! GTA V będzie pierwszą grą z serii wyposażoną w polską wersję językową.

To już fakt! Dosłownie przed momentem Cenega zakomunikowała wszem i wobec, że GTA V będzie dostępne w polskiej wersji językowej. To oznacza, że będzie to pierwsza gra z cyklu, która doczeka się oficjalnego spolszczenia - w dniu premiery i na wszystkich platformach docelowych. Franklin, Trevor i Michael wprawdzie nie przemówią w naszym języku, bo mówimy tu o wersji kinowej, ale i tak mamy powody do zadowolenia, czyż nie?

Przypominamy, że Grand Theft Auto V ukaże się 17 września w wersjach na PS3 oraz Xboksa 360.




źródło: •• KrĂłtka piłka: GTA V po polsku!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Famous

Użytkownik
Użytkownik
byle by nie było jak z Max Payne 3 ;)
 

x-360klocek

Użytkownik
Użytkownik
Po przeczytaniu tytułu myślałem, że zrobią dubbing. Ale się przestraszyłem.:D
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jakoś sobie nie wyobrażam GTA z polskim dubbingiem ( mimo iz nie jest taki zły )
 

Kryniuk

Użytkownik
Użytkownik
Wygląda świetnie ;D
 

Remix27

Banned
Napisy 3miechy po premierze cenega nigdy nie robi czas wiec po co ten szum .
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Napisy 3miechy po premierze cenega nigdy nie robi czas wiec po co ten szum .
"w dniu premiery i na wszystkich platformach docelowych."

Czytaj że ze zrozumieniem.
 

Remix27

Banned
Jakos w to nie wierze ale oki. Doczytalem ale wierzyc mi sie nie chce do pc ta ale do konsol niezbyt ,ze na czas.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Przecież wszystkie gry od Max Payne 3 łącznie, miały być oficjalnie w polskich wersjach kinowych, więc nie wiem co to za oświecenie, że GTAV będzie po polsku?
 

RafanoCK

Użytkownik
Użytkownik
Eleganck
 

Kamilos100

Użytkownik
Użytkownik
To i tak było wiadome że będą. Tak w ogóle to kto te napisy będzie tworzył R* czy Cenega? Rockstar z tego co wiem zatrudniało kogoś do polonizacji gier.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Brawo R*. Mam nadzieje, że w grze pojawią się jakieś skomplikowane zwroty itp itd :) Żeby szło podszkolić swój język Angielski. Bo po L.A. Noire jestem pozytywne zaskoczony :))
 

fanXboxa360

Użytkownik
Użytkownik
jest zarąbiście :D teraz się potwierdziło że GTA V będzie po polsku :D
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
Gdzieś wyczytałem, że za lokalizacje nie odpowiada R*, tylko firma QLOC, która robiła tłumaczenie m.in do Sleeping Dogs. Ale malkontentom od razu piszę: będzie możliwość włączenia oryginalnych napisów.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
tylko zeby nie bylo jak z Max Paynem tego sie boje, po tym wydawcy mozna się spodziewac naprawde wszystkiego.
 

Bezpejson

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Świetna wiadomość, nic tylko czekać :topsy_turvy:
 

jankop

Użytkownik
Użytkownik
Podoba mi się to. Wersja kinowa jest według mnie najbardziej odpowiednią opcją.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Doskonała wiadomość , a miałem ku temu pewne obawy...
''Franklin , Trevor i Michael wprawdzie nie przemówią w naszym języku..'' - druga doskonała wiadomość...jeszcze mi tu Franka i Michała brakuje...
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam nadzieje, że tłumaczenie będzie na poziomie.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawie to sobie ludzie z Rockstara wymyślili. Wiedzieli , że na stworzenie kolejnej części będą potrzebowali dużo czasu i zanim skończą tę grę , to już będzie schyłek tej generacji.
Więc musieli wybierać czy tworzyć już nowy silnik pod nową generację , aby potem nie być w tyle i zrezygnować z wydania kolejnej części na obecne konsole.
Ale uznali , że jednak końcówka tej generacji to dobry moment na duże zyski (i słusznie) , branża już szykuje swoje gry pod przyszłe sprzęty nie przykładając się specjalnie do tytułów na X360/PS3.
A oni mogą wykorzystać ten moment , wydać coś naprawdę genialnego i zachęcić znudzonych już pewnie tą generacją graczy konsolowych , na wydanie swoich pieniędzy w ich tytuł. To bardzo dobrych ruch z ich strony , życzę im aby zarobili na GTA V jak najwięcej.

Ale jednocześnie mogą również wykorzystać tą część jako taki start w nextgeny. Odpicują grafikę , dodadzą coś a'la dodatki do czwórki i już mają dobry zarobek na początek , stosunkowo niskim nakładem pracy. I tak , jest to też dobry pretekst aby trochę opóźnić wersję pecetową , aby również ją dopasować do oczekiwań tego gracza , czyli głównie polepszyć wizualne doznania.
A w tym samym czasie większa część zespołu pracować będzie już nad silnikiem nextgenowym i kolejną częścią.

Dla mnie są trzy wzory jakości gier (na inne szkoda mi czasu marnować lub poprostu nie mój klimat):
- dobra gra , czyli taka która trzymała mnie przed tv do samego końca/wiele spędzonych mile godzin. Odkładamy na półkę i jest zaliczona poprostu.
- bardzo dobra gra , czyli taka , która oczywiście potrafi to samo co gra dobra , ale ma w sobie to coś , że zostaje w pamięci nawet długo po skończeniu. Mamy ją w głowie i potrafi bawić nawet gdy ponownie co jakiś czas do niej wracamy.
- i seria GTA , dla mnie jest w niej wszystko czego od gry oczekuję. Wiem , że ma wiele wad i niedociągnięć ale kto by na nie zwracał uwagę jeśli daje nam tyle radości? Mogę kupić tylko ją i przez cały rok , jak to się mówi , ''mam w co grać''.
 

Do góry Bottom