Krótkie pytanie...

DJNavers

Świeżak
Świeżak
Planuje zakup Xboxa 360 w przyszłym miesiącu... tak się napaliłem, że zacząłem wcześniej ściągać gry (jak będe grał nie znajde na to czasu)... Teraz przeczytałem, że trzeba używać CloneCD żeby wypalać iso... Ale jeśli wypaliłem kilkanaście już ściągniętych na Nero 7 to też pójdą? To rzeczywiście różnica na jakim programie wypalamy Iso?
 

Piotr4

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Krótkie pytanie...

Najlepiej używaj Img Burn. A co do iso, to go nie nagrywamy, ale po wypakowaniu, powinny się pojawić 2 pliki (czasem 3) Nagrywamy jednynie plik ,,DVD''. (Ma on przeważnie ok. 30 kb)

PS. Pamiętaj nagrywaj 4 prędkością, bądź mniejszą. ;)
 

DJNavers

Świeżak
Świeżak
Odp: Krótkie pytanie...

Hmm... czyli po wypakowaniu ściągniętych z torrenta czy rapida gier, najpierw rozpakowujemy te skompresowane pliki a później ten obraz Iso co nam się utworzy też musimy rozpakować? A jeśli go nagrywałem to znaczy że te płytki będą teraz do d*py czy jest możliwe, że kilka gier się odpali? :) Dziękuje za podpowiedź, ściągne Img Burn :)
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Krótkie pytanie...

Nie nie odpalisz ich na x'sie 360
 

Quild

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Krótkie pytanie...

Zanim weźmiesz się za wypalanie, polecam: http://x360iso.org/index.php?topic=7.0
 

DJNavers

Świeżak
Świeżak
Odp: Krótkie pytanie...

I ostatnie pytanie... Czy jest jakiś sposób żeby teraz z tych nagranych płyt "odzyskać gre" jakoś przenosząc ją na dysk (może można jakoś uzyskać wcześniej nagrany plik Iso na dysku z tych płyt)... żeby potem nagrać je jeszcze raz?
 

Kasaniec

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Krótkie pytanie...

DJNavers napisał:
I ostatnie pytanie... Czy jest jakiś sposób żeby teraz z tych nagranych płyt "odzyskać gre" jakoś przenosząc ją na dysk (może można jakoś uzyskać wcześniej nagrany plik Iso na dysku z tych płyt)... żeby potem nagrać je jeszcze raz?
Tak, robisz obraz płyty np. Alcoholem 120% i potem wypalasz obraz w imgburn
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Krótkie pytanie...

Wypalasz imgburn i wskazujesz plik .dvd, nie .iso
 

Do góry Bottom