Krótkometrażowy interaktywny film w Halo:Reach - szukam chętnych

adrionoPL

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich.
Otóż chciałbym nagrać niezbyt długi interaktywny film na YouTuba w Halo:Reach Myśle że powinien trwać jakieś 20 minut. Wszystko opierałoby się na systemie adnotacji na YouTubie. W kluczowych momentach pojawiały by się odnośniki do innych filmów. W zależności od naszego wyboru stałoby sie co innego. Przykład takiego zastosowania podaje tutaj(na końcu filmiku): YouTube - Interactive zombie movie adventure
Nie chce tego zrobić na odczepne i szukam ludzi którzy poświęcą troche swojego wolnego czasu. Film ma być filmem akcji gdzie ogladający bedzie decydował o ruchcach małego oddziału (najlepiej 3-4 osobowego żeby miał kto zginąć), a także nie zawadzi jeśli fabuła będzie ciekawa z jakimś fajnym zwrotem akcji na zakończenie. To zależy już od scenarzystów ;D

Potrzebuje chętnych do:

*napisania scenariusza(najlepiej dość szczegółowego oraz z dialogami, choć nie jest to wymagane) w którym weźmie się pod uwage to że będzie kilka zakończeń i kilka dróg do osiagnięcia celu. Nie chce też żeby każda zła decyzja od razu uśmiercała ee.... gracza?... No wiadomo o co mi chodzi Przykład: Wybierz korytarz którędy ma pójść 4 osobowy oddział. W lewym umiera np. technik, a w prawym np. medyk. To tylko taki banalny przykład ale chodzi o to by mimo drobnych wpadek dało się ukończyć ten film. Najwygodniej chyba będzie rozpisać sobie ten scenariusz w formie drzewka aby nie pominąć żadnej z opcji wyboru ale to już zależy od waszego upodobania. Lokacje moga być najróżniejsze. Od tych z kampanii(tutaj brać pod uwage ograniczoną liczbe graczy oraz to że tylko tu możliwe są wieksze bitwy), przez te dostepne na multi aż po te które można stworzyć w Forgu. Jak bedzie jakiś chetny/na to z nim/nią obgadam szczegóły i pomoge w pisaniu.

*udziału w nagraniach filmu, im wyższy macie poziom w Halo:Reach tym lepiej. Chodzi mi o to że na wyższych poziomach jest odblokowanych więcej elementów zbroi, co daje możliwość stworzenia tych bardziej kozacko wygladających postaci. Tutaj tak naprawde nie ma żadnych ograniczeń. Wszytko zapisze sobie na dyskou konsoli a potem w Teatrze poustawiam kamery. Nie potrzebujecie żadnego sprzetu do nagrywania. Wystarczy że ja mam.

*dubbingowania, czyli podłożenia głosów pod postaci występujące w filmie. Warunek jest tak naprawde jeden: mieć głos po mutacji, a jeśli będzie pasować do postaci pod która bedzie się nagrywać wypowiedzi, to tym lepiej. No i ważne jest także posiadanie mikrofonu o przyzwoitej jakości. Nie chcemy męczyć ogladających trzaskami czy szumami z kiepskiego sprzętu.

Montażem tego w całość zajme sie ja. A użyje do tego Sony Vegas Pro 8. Myśle że w soundtracku znnajdzie się między innymi Epic Score - Fire Head, AudioMachine - Blackmail itp.

Zdaje sobie sprawe że nie bedzie prosto ale po co robić coś na odczepne? Jeśli każdy się przyłoży to powstanie coś świetnego. No i wszyscy będą w napisach końcowych :D

Czekam na wasze odpowiedzi, adriono.

EDIT:

Do tej pory zgłosiła się jedna osoba:

*Pisanie scenariusza:
-

*Udział podczas nagrywania:
-

*Dubbing:
- loRdRumek
 

loRdRumek

Użytkownik
Użytkownik
Em, mogę dubbingować jakiegoś gościa :) 'Gra' w filmie odpada, ponieważ mam bana na XBL :)
 

adrionoPL

Użytkownik
Użytkownik
Em, mogę dubbingować jakiegoś gościa :) 'Gra' w filmie odpada, ponieważ mam bana na XBL :)
Dzięki. Do dubbingu jeszcze daleka droga ale dzięki wielkie że jako pierwszy zgodziłeś się wziąć w tym udział. Jak scenariusz będzie gotowy to wybierzesz postać pod która będziesz podkładał głos. Ale najpierw musi się znaleźć ktoś kto zajmie się scenariuszem ^^
 

loRdRumek

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej jakbyś się tym zajął, ja mógłbym potem ew. go doszlifować ;)
 

adrionoPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja już tam troche myśle nad tym bo przecież w nieskończonośc nie będe czekał jeśli nikt sie nie zgłosi do pisania. No ale to ja taki sam szkielet sobie przygotowywuje. Ale ok, jak coś konkretniejszego będe juz miał to Ci dam znac jeśli nadal będziesz zainteresowany.
 

Do góry Bottom