Kto ma IHASa?

Quackers

Banned
Witam serdecznie. W związku z tym że jeszcze jestem świerzakiem, muszę temat założyć tutaj. Przejdę do sedna.

Zdecydowałem się na przeróbkę swojej Slimki do LT 3.0. Wiem, że potrzebna jest też mi nagrywarka IHAS aby nagrywać obrazy w 100 procentach. Lubię zagrać od czasu do czasu w jakąś nowość, jednak nie jestem maniakiem, dlatego też nie opłaca mi się kupować nagrywarki, plus jeszcze przejściówki sata - usb (mam laptopa).

W związku z tym pytanie do was, drodzy koledzy i koleżanki. Czy jest ktoś z Warszawy (najlepiej Białołęka, Tarchomin), kto taką nagrywarkę ma i mógłby mi kilka tytułów nagrać tak, abym mógł te gry zainstalować na dysku i w miarę bezpiecznie grać na live? (chodzi mi o pozytywną weryfikację).
Oczywiście dana osoba nie będzie stratna, możemy umówić się na konkretną stawkę za płytę (np 10 zł), mogę sam dać nośniki, wszystko to kwestia dogadania się.

Kontakt tutaj (mam nadzieję że taki nastąpi), lub bezpośrednio na gg: Wymoderowano

Mam nadzieję że zakładając ten temat nie złamałem żadnego punktu regulaminu forum, bardzo proszę administrację o wyrozumiałość i nie usuwanie tematu.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ban
 

Do góry Bottom