Xbox 360 Która fifa będzie najlepsza? (nie grałem nigdy)

maciek2231

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, stoję przed wyborem jaką kupić fifę głównie do rozgrywek ze znajomymi przy jednej konsoli. Mam opcję kupić części od 09-16 i zastanawiam się która będzie najlepsza. Nie wiem czy wszystkie fify zawierają tryb dla dwóch graczy offline (nie znam się), wiem że chyba 15 albo 16 są dodane kobiece składy...
Generalnie czy któraś fifa się mega wyróżnia (nie wiem, może ma jakiś niesamowity tryb współpracy) na tle pozostałych i jest warta wzięcia? Czy brać najtańszą w miarę najnowszą? (15 w tym wypadku)

PS: Mam też opcje kupić pes 2009, ale o tej grze kompletnie nic nie wiem ><
Z góry dzięki za podpowiedzi ;)
 

BólZauroczenia

Świeżak
Świeżak
Szczerze, bez większego znaczenia. Tak, wszystkie fify (jesli palnalem gafę, neich mnei ktos poprawi) zawierają tryb dla dwoch graczy, ale i tak musisz miec neta do logowania. Generalnie FIFA to jest to samo i to samo i to samo. PES pod tym wzglęgem akurat nie jest lepszy, ale z dwojga złego wolę PESa
 

kaziu422

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja bym brał "16" :)
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
ja bym brał PES'a, zdecydowanie bardziej grywalny niż FIFA.
fifa to skirumpowana organizacja która doi graczy z pieniędzy (kup COINY, kup zawodnika !), PES robi dużo poważniejsze i bardziej grywalne produkcje a zarazem lżejsze i przyjemniejsze wg mnie
 

maciek2231

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok, dorobiłem się fify 16, na szczęście do grania amatorsko we dwójkę zupełnie wystarcza. Temat do zamknięcia :)
 

Do góry Bottom