Która nagrywarka?

Montreypwns

Świeżak
Świeżak
Witam mam w domu dwie nagrywarki i zamierzam wypalić kopie gier xbox 360 lt 3.0
Posiadam nagrywarke Samsung sh-s223q i lite on Atapi 124 Y
Która wybrac do poprawnego nagrywanie
 

Shadow9021

Świeżak
Świeżak
Na zadnej nie masz 100% ze nagrasz gre bez bledow musisz sprobowac moze sie nagra a moze konieczny bedzie zakup ihasa
 

kamileqPL

Użytkownik
Użytkownik
Obojętnie, to nie ihasy, więc nie ma różnicy. Chcesz wypalać gry XGD3 czy XGD2?
 

Montreypwns

Świeżak
Świeżak
Raczej xgd3
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
Nagraj obiema, a potem przepuść nagrane płyty przez nero discspeed i zobaczysz, która nagrywarka nagra w lepszej jakości. Tylko miej na uwadze, że żadna z tych nagrywarek nie nagra obrazu gry 1:1. Obraz nie będzie pełny na płycie.
 

fluid

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
kompletnie mija sie z celem nagrywanie gier xgd3 na nagrywarce innej niz ihas - szkoda po prostu plyt
 

Montreypwns

Świeżak
Świeżak
Co masz na mysli pisząc nie pełny?
 

mrowa522

Użytkownik
Użytkownik
97% obrazu zostanie nagrane. Gra będzie działać po zastosowaniu tricku mp3 (nie działa na gry z zabezpieczeniem CIV)
 

Montreypwns

Świeżak
Świeżak
A więc tak nagrałem gre tzw nie pełny obraz przy 98% przerwało i zakończyło sejse. gra z płyty się uruchamia ale nie da się zgrać na dysk? da rade coś z tym zrobić?
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Która nagrywarka?

Trik z mp3

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Montreypwns

Świeżak
Świeżak
Nie wiem czy sie dobrze zrozumielismy . Mam wypaloną gre z płyty działa ok, ale zależało by mi na zgraniu jej na dysk. Zaraz po rozpoczeciu instalacji na 0% wyskakuje że dysk może być porysowany itp itd.
Da rade coś z tym jeszcze zrobić ?
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chcesz instalować gry na dysk, to kup nagrywarkę :)
 

Shadow9021

Świeżak
Świeżak
A trik z mp3 uruchamiasz jakas piosenke i wtedy instalujesz gre na dysku probowales?
 

Do góry Bottom