Która oferta lepsza?

mathieuspurs77

Świeżak
Świeżak
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
ten pierwszy to jasper także ja bym go brał
 

mathieuspurs77

Świeżak
Świeżak
A może bardziej warto kupić falcona za mniejszą pieniądze, co o tym powiecie? Czy może jednak zdecydowanie jasper? Nie wiem czy to jest dobra oferta, a mam do wydania max 400 zł i tu się coś dowiaduję że chyba będę potrzebował jeszcze jakąś nagrywarkę.
 

mariusz1190

Użytkownik
Użytkownik
A może bardziej warto kupić falcona za mniejszą pieniądze, co o tym powiecie? Czy może jednak zdecydowanie jasper? Nie wiem czy to jest dobra oferta, a mam do wydania max 400 zł i tu się coś dowiaduję że chyba będę potrzebował jeszcze jakąś nagrywarkę.
lepiej brać jaspera jest mniej awaryjny niż falcon (są falcony z poprawionym chłodzeniem i też dobrze działają), co do przeróbki lt 3 (czyli przeróbki napędu) najlepiej nagrywać gry nagrywarką z ihasem cena nagrywarki to wydatek ok 130 - 150 zł , lepiej kupić xboxa z przeróbką rgh (ale wtedy masz brak możliwości grania przez xboxlive(są alternatywy np, system link)) tylko wtedy potrzebujesz dysk (zewnętrzy/wewnętrzny obojętnie)
 

popino

Użytkownik
Użytkownik
moge ci sprzedac falcona z padem i dorzuce nagrywarke ihas 124b do nagrywania kopii.calosc za 400zl z wliczona wysylka
 

mathieuspurs77

Świeżak
Świeżak
To może coś takiego? XBOX 360 SLIM + RGH + GW 12msc! OKAZJA! (3501456696) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Tylko powiedzcie mi jak wtedy gry wgrywam, bo jestem ciemny i nawet się trochę gubię w tych tutorialach na forum. Po prostu za dużo do ogarnięcia w jeden dzień ;)
 

dadas1122

Banned
Użytkownik
mówisz że masz 400 zeta na całość a podajesz link do samej konsoli, dolicz sobie 80 zeta za Pada z 50 za zasilacz + kabel hdmi od 100 w górę za dysk (zależy jaki będziesz chciał)
 

mathieuspurs77

Świeżak
Świeżak
No fakt dadas nie zauważyłem tego w pierwszej chwili. Teoretycznie może i masz rację, ale kabel HDMI mam, dysk dość duży też, a koszt pada i zasilacza jest chyba podobny do kosztu całej tej nagrywarki. Jednakże wszystko to przekracza mój budżet niestety :(
 

mathieuspurs77

Świeżak
Świeżak
Ok, dzięki dadas już wysłałem zapytanie jaka to jest wersja konsoli
 

mathieuspurs77

Świeżak
Świeżak
Dostałem odpowiedź: arcade plyta glowna jasper rok produkcji: 20.05.2008. Co powiecie o tej ofercie. Warto? Czy można wyciągnąć taniej?
 

the mistic

Banned
falcona nie kupuj.
 

mathieuspurs77

Świeżak
Świeżak
No właśnie też uważam, że falcona mi się nie opłaca, bo gdzieś może za 2 lata będę jeszcze chciał sprzedać tego xboxa, co teraz kupię. Jak myślicie wybór między takimi ofertami:
Xbox 360 HDMI + RGH + Lt+3.0 OKAZJA (3508073750) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - jasper
vs
NOWY XBOX 360 SLIM + RGH + GW 24msc! OKAZJA! (3494676390) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I druga rzecz czy RGH będzie dla mnie lepsze jeśli nie chcę wydawać kasy na tą nową nagrywarkę, a w zanadrzu mam dość duży dysk, bo 1TB?
 

the mistic

Banned
Jasper za drogi według mnie a z drugiej aukcji gościu ma negatywy ale cena oki nawet jak z rgh. I pamietaj ,że rgh nie pograsz na xbox live i zostanie ci link. Rgh wgrywasz na dysk tylko. Napewno się opłaca bo nie trzeba nagrywać i nagrywarki. Ale z xbox live już nie pograsz.
 

mathieuspurs77

Świeżak
Świeżak
Na live nie do końca mi zależy, bo przecież na Lt też mógłbym dostać bana. Myślicie że lepiej czekać na lepsze oferty niż któraś z dwóch wyżej wymienionych?
 

the mistic

Banned
fali nie ma od 2lat już i poczekać jest lepiej na lepsze oferty lub na dziale giełda/sprzedam szukać:)
 

mathieuspurs77

Świeżak
Świeżak
Ok, a więc trzeba być cierpliwym :) A która przeróbka byłaby lepsza? Czy na prawdę zwykłym napędem w laptopie nie nagram gry?
 

the mistic

Banned
Wszystkie nim nie nagrasz. Laptówki niezbyt dobrze se radzą z nagrywaniem. Jak nie chcesz grać multi do rgh, jak chcesz to lt. Ale swoją nagrywarke sprawdz czy działa z pay tools. To nie bedziesz musiał ihas kupywać. I xgd2 wszystkie nagrasz swoją.
 

mathieuspurs77

Świeżak
Świeżak
Chyba jednak zdecyduję się dozbierać do nagrywarki, jeśli w grę wchodzi xbox live, tymbardziej że dostałem fajną ofertę od popino: "sprzedam jaspera czarny z padem zasilaczem i kablem do tv za 350zl(dysk opcjonalnie 60gb-60zl,120gb-90zl)konsola z wrzesnia 2009 przerobiona lt3.0 niezbanowana" + nagrywara za 100, chyba warto, nie?
 

TigraTeam

Banned
Chyba jednak zdecyduję się dozbierać do nagrywarki, jeśli w grę wchodzi xbox live, tymbardziej że dostałem fajną ofertę od popino: "sprzedam jaspera czarny z padem zasilaczem i kablem do tv za 350zl(dysk opcjonalnie 60gb-60zl,120gb-90zl)konsola z wrzesnia 2009 przerobiona lt3.0 niezbanowana" + nagrywara za 100, chyba warto, nie?
Warto
 

Do góry Bottom