Którą strefe wybrać?

reed

Użytkownik
Użytkownik
Gram najczęściej w GTA 4. Którą strefe wybrać żeby było jak najwięcej ludzi?

Syno

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Którą strefe wybrać?

chopie na XBL jest tyle ludzi ze watpe czy nawet na "rodzina" bedziesz mial problemy ze znalezieniem ludzi a tak w ogole.... to ma znaczenie jaka strefa? :pP Chyba nie bo jak ja gram w Bad Company to ludzie nawet z Underground sa :]

reed

Użytkownik
Użytkownik

Ludzi znajdę zawsze, ale ja jestem na USA zarejstrowany i Polaka jescze nie spotkałem (przynajmniej tak mi się wydaję :p). Są ludzie ale jak gramy np.: 4x4 to jest już durzo ???

Syno

Użytkownik
Użytkownik

ja jestem zarejestrowany w irlandi :p i ciagle w **** ludzi ;] a polakow kilku spotkalem (~PL)

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik

ja ciągle polaków widze

opcje8

Świeżak
Świeżak
czyli to bez znaczenia jak np. jestem z underground to tez bede spotykał ludzi z rodzina??? I czy ktos morze wie czy kiedyś live bedzie w polsce...

Jaskierr

Użytkownik
Użytkownik
Zeby nie tworzyc nowego tematu chciałem sie zapytac co ta sa te strefy rodzina pro underground

Aramil

Użytkownik
Użytkownik
To ustawienie, które wpływa na automatyczne dobieranie graczy. Jeśli jesteś np. w "underground" to szansa, że w którejś z pierwszych pozycji będziesz miał rozgrywkę z graczem "rodzina" są znacznie zmniejszone (żeby "rodzinny" gracz nie musiał wysłuchiwać twojego klnięcia :p ).
Dokładny opis co jest od czego masz w konsoli.

Kimo

Użytkownik
Użytkownik
Przecież tą akurat opcje można sobie zmienić, choćby na xbox.com.

Do góry Bottom