Którą wersje X360 kupić?

koc

Świeżak
Świeżak
Przymierzam się do kupna xbox'a. Zamierzam grac na TV bez HD ale w przyszłości - kto wie?
Na wszystko chciałbym wydać jakieś 1000-1200 zeta razem z pierwszą grą.
Najbardziej interesuje mnie wersja z bezprzewodowym padem i słuchawkami.
Jakie wogóle są wersje x360 w sprzedarzy i co w sobie zawierają.

I pytanie - jak kupie x360 z hdmi to czy na normalnym tv odpale? w sensie czy są tez normalne chinche?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Którą wersje X360 kupić?

Xbox 360 Premium :) Najlepsze wyjście masz dysk, itp. więc Premium jest najlepszym wyjściem na obecna chwile, bo Elite i dysk 120GB jest kompletnie nie opłacalny.
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Którą wersje X360 kupić?

1. Premium kupisz juz za 1050 zł z przerobieniem. Gre mozesz pobrac w 1 dzien ;)
2. teraz kazda nowa konsola ma w zestawie bezprzewodowego pada ;) a sluchawki ma premium ;)
3. Zawierają 1 pada wszystkie kable do podlączenia pod tv i w zestawie masz rowniez normalne chinche oraz przelotke na euro

Kup premium

Polecam iksboks.eu ;)
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Którą wersje X360 kupić?

Weź premium ale sprzedaj od niego dysk 20 gb dołóż 150 zł i kup 120 gb ;)
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Którą wersje X360 kupić?

Po co mu dysk 120GB co on tam będzie trzymał?
 

koc

Świeżak
Świeżak
Odp: Którą wersje X360 kupić?

No dobra kupie premium. A co z tym HDMI, bede gral na zwylym TV, czy jak kupie z HDMI to tez bede mogl na zwykle TV?

Ze za 1050zl kupie z przerobieniem? Jak wogole sie przerabia? Chodzi o zmiane firmware? Lepiej zrobić to samemu, czy ktoś to robi? Jeśli tak to kto? Chodzi o zmiane firmware?
Czy mozna przerobić nie tracąc gwarancji?
Napaliłem sie bardzo na x360, nie miałem jeszcze nigdy żadnej konsoli wiec jestem totalnie zielony w te klocki.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Którą wersje X360 kupić?

Jeżeli chodzi o konsole z HDMI to możesz spokojnie grać na zwykłym TV.
Zmianę firmware możesz sobie darować jeżeli trafisz na napęd Hitachi-LG a jak trafisz na Samsung lub BenQ to możesz sam po próbować, a jak chcesz mieć gwarancję to idź do kogoś kto potrafi zerwać plombę nie uszkadzając jej, ale pewności że nie będą grzebać w konsoli mieć nie będziesz!!!
 

koc

Świeżak
Świeżak
Odp: Którą wersje X360 kupić?

No dobra wiem juz sporo. A nawet jakby plomby ladnie zachować i oddając do serwisu (w razie czego) chyba mozna powrocic do orginalnego firmware? Zczają sie mimo to?
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Którą wersje X360 kupić?

jak wgraja oryginal firmware i plomby nie narusza to m$ nic sie nie dowie
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Którą wersje X360 kupić?

peku napisał:
jak wgraja oryginal firmware i plomby nie narusza to m$ nic sie nie dowie
Ponoć dowie, krążą ploty że sprawdzają date wgrywania soft du napędu, sam przeo mówił 8)
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Którą wersje X360 kupić?

1. w komplecie masz kable chinche i przelotke euro czyli na zwyklym TV spokojnie pograsz, jak kupisz kabel hdmi to to podlączysz spokojnie pod lcd/plazme
2. za 1050 w iksboks.eu kupisz z przerobieniem jak maja promocje, jak nie to 30 zl doplacisz. Tam maja tylko napędy BenQ :) czyli te najlepsze. 40 zl kurier i konsole masz na nastepny dzien ;) Paczka ubezpieczona na 3000 zl
3. Nawet jak plomba bedzie nienaruszona to mozesz miec problem bo M$ sie wycwanił a w iksboks eu mozesz dokupic odplatna gwarancje u nich w serwisie za 20 zl miesiecznie ;)
 

miszczyn

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Którą wersje X360 kupić?

A co myślicie o wersj CORE? Właśnie ją zamówiłem na allegro 2 pady karta pamięci przerobiona i wszystkie kabelki za 620zł razem z przesyłką dodam tylkoze nie mam dużo kasy czy za tą cenie sie opłaca?
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Którą wersje X360 kupić?

ogolnie tak nie biorac tego pod uwage ze za dwa tygodnie padnie
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Którą wersje X360 kupić?

Owszem core to na najgorsza wersja. Stary procek, przewodowe pady itd. Duże prawdopodobieństwo że wyskoczy ci ROD
 

miszczyn

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Którą wersje X360 kupić?

Czyli tylko Premium i Elite sie opłaca?
 
P

Piri001

Guest
Odp: Którą wersje X360 kupić?

Elte sie wg mnie nie oplaca - lepiej kupic arcade , sprzedac MC , Te bzdetne giery ktore daja , dolozyc troche i kupic dysk .
 

miszczyn

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Którą wersje X360 kupić?

A czym sie różni Arcade od Core przecież ogólnie jest to samo tylko że w Core jest pad z przewodem.No i patrząc po cenach Core jest droższy.
 
P

Piri001

Guest
Odp: Którą wersje X360 kupić?

Core jest to stara wersja i niektorzy kupowali ja po 1400zl a teraz chca sobie odbic . Core ma stare chlodzenie , brak falcona , pad przewodowy i brak Memorki . Arcade ma juz nowe chlodzenie , HDMI , Pad bez kabelka , MC , plytka z grami arcade (wersja prawie ze bez awaryjna {podobno}) .
 

miszczyn

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Którą wersje X360 kupić?

OK to musze sie zastanowić poważnie nad zakupem.
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Którą wersje X360 kupić?

miszczyn napisał:
OK to musze sie zastanowić poważnie nad zakupem.
Podobno juz zamowiles ;>? Wysofuj sie jak najpredzej. Nie ma sie co zastanawiac jak cie stac na premium bierz premium, jak cie nie stac bierz aarcade i w niedalekiej przyszlosci kup dysk
 

Do góry Bottom