Które wybrac?

Status
Zamknięty.

Lolindir

Użytkownik
Użytkownik
wiec niedługo pobiorę kopie Devil May Cry 4 link znalazłem w dziale download i mam pytanie czy ta gra stlasha???
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

jak ja pobiorę to które płyty kupic do nagrania tak do 50zł

i czy moja nagrywarka nagram obraz i wszystko będzie ładnie na xbox chodziło??

P

Piri001

Guest
Odp: Które wybrac?

Co to jest stlash ? LiteOnem watpie ze dobrze sie nagra . A co do plyt to bierz verbatimy za bodajze 55zl

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

1.Gra na 99% posiada stealth, a w razie wątpliwości pytać o to w dwn.

2.Verbatim of corse Oferta za 49,5 wygląda smakowicie nawet się nie zastanawiaj.

3.Raczej wątpię, choć niektórzy tym nagrywają. Lite-on jest obdarzony złą sławą

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

90% lite-onów nie nagrywa poprawnie płyt(problemy z odtwarzaniem), ale są osoby którym działa bez problemu.

marylin

Użytkownik
Użytkownik

Nie wiem, co wy macie do Lite-on-ów, ale ja na modelu SHW-160P6S wypaliłem już z 20 płytek, które śmigają (oby tak dalej :)), programem Clone CD i płytki Verbatim

kepaic

Użytkownik
Użytkownik

Eh, co do LiteOna to wypowiedzialem sie w innym topiku ktory zalozyles (w sumie to bez sensu skoro tutaj pytasz sie o to samo, opanuj sie troche), z tego co widac to loteria - jedne nagrywaja dobrze, inne zle, wiec lepiej nie ryzykowac. Z plytek rowniez polecam verbatki z 10-pakach, wychodzi ~5 zl za gre, to chyba i tak tanio jak za taki dobry nosnik.

joka013

Użytkownik
Użytkownik

jeśli ten samsung nagrywa DVD DL to raczej nie powinno być problemów, na necie czytałem że właśnie tylko właściciele Lite-On'ów mają kłopoty z nagrywaniem tego rodzaju płyt i najczęściej kończy się kupnem innej nagrywarki. ja osobiście mam nagrywarkę Pioneer DVR-112 i sprawuje się idealnie. tobie też ją polecam ;)

Status
Zamknięty.

Do góry