Którego xboxa kupić ?? E/ rgh / rgh +lt.03 ?

WOJTUCH

Świeżak
Świeżak
siemano ! od jakiegoś czasu planuję kupić xboxa , niestety tyle odmian jest na rynku, że nie wiem którą wersję wybrać, proszę o pomoc i uzasadnienie decyzji :
1 ) XBOX 360 SLIM E 500GB KINECT RGH LT3.0 2xPAD FULL (3915181986) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
2 ) Xbox 360 E Stingray 500GB + Kinect + 2xPad+ RGH! (3924767018) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
3 ) XBOX 360 250GB E KINECT 2XPAD 21X GRY HDMI HEADSET (3909464139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

P.S jakie możliwości dają : RGH / RGX / LT3.0 ?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Ja bym brał xboxa slima, a nie tego E, Slimka ładniej wygląda i E jest okrojony względem slima

Zależy czy chcesz grać w multi, czy tylko single Cie interesuje
Jak chcesz multi to LT3.0,
Jak multi cie nie interesuje to RGH.

LT3.0 - Pozwala odpalać kopie gier na płytach, możesz grać na XBL

RGH - Możesz odpalać gry prosto z dysku, działają gry z regionu PAL i NTSC i wiele więcej, jedyny minus to brak możliwości gry na XBL.

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Co wy macie z tym okrojeniem... kto użył 3 usb??? Nikt!!! Xbox e jest najnowszym modelem najmniejsze ryzyko uszkodzenia, n8c innego nie warto kupować . Zapraszam pytac na allegro kazdy zestaw zrobimy w super cenie

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Co wy macie z tym okrojeniem... kto użył 3 usb??? Nikt!!! Xbox e jest najnowszym modelem najmniejsze ryzyko uszkodzenia, n8c innego nie warto kupować

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4
Dobre :D
Nie chodzi tu o brak jednego USB, przede wszystkim o brak wyjścia optycznego , którego w moim przypadku zabraknąć nie może :D
No i o sam wygląd..ale to już kwestia gustu.. ja mam już ponad 3,5 roku i polecam tradycyjną SLIM'kę S.

Tyle z mojej strony:D
 

WOJTUCH

Świeżak
Świeżak
Dziękuje za odpowiedz :)
Natomiast mam jeszcze takie pytanie : jeżeli kupiłbym tego X z RGH I LT3.0 ( XBOX 360 SLIM E 500GB KINECT RGH LT3.0 2xPAD FULL (3915181986) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ) to miałbym możliwość grania na XBL ?

Na czym polega granie w XBL ? Czy to po prostu granie przez sieć ? ( PRZEPRASZAM, ŻE ZADAJE TAKIE PYTANIA ALE PIERWSZY RAZ JESTEM W TEMACIE ) :sentimental:
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie ,żeby grać online przez XBL musiałbyś mieć albo samo LT3.0 albo DUAL NAND - 2 pamięci : sam przełączasz sobie wtedy między np RGH a LT.
 

WOJTUCH

Świeżak
Świeżak
czyli ten xbox byłby dobry ? X360 +500GB +RGH +LT3 +2xPAD +KINECT + DUAL NAND ! (3928872410) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
i jak to jest z banami na xbl ?
masz może jakieś filmiki jak działa to przełączanie ? :)
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Bedzie dobry.
Fali banów nie było od 2009 ale zdarzają się pojedyncze przypadki.
Przykładowy filmik:
RGH with TX DemoN Dual NAND - YouTube
W 1:13 widać jak to "przełączanie" wygląda.
 

Do góry Bottom