Który dysk?

fiera24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, mam pytanie. Czy do xbox 360 phat z rgh i fsd Aurora najbardziej będzie mi się opłacać kupć dysk SSD + kieszeń, HDD + kieszeń, czy może zwykły dysk przenośny na usb ?
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Na USB odpada, kup HDD i kieszeń nie ma co dopłacać według mnie do SSD chyba że chcesz kupić 120 GB za ok 200 zł i zyskać trochę szybsze ładowanie gier.

Wysłane z mojego D5503
 

fiera24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na USB odpada, kup HDD i kieszeń nie ma co dopłacać według mnie do SSD chyba że chcesz kupić 120 GB za ok 200 zł i zyskać trochę szybsze ładowanie gier.

Wysłane z mojego D5503
Dzięki za szybką odpowiedź! Jeżeli kupiłbym dysk na usb to mogłbym wgrywać tam arcade, xbox classic i DLC ?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kup dysk 7200obr 32MB Seagate/WD i zamontuj do konsoli/kieszeni szkoda ograniczać dysk przez interface USB 2.0 gdy konsola ma SATAI, jak chcesz koniecznie dysk pod USB to wystarczy 5400obr. Jak użyjesz Google to znajdziesz podobne tematy i filmy z testami.
SSD w X360/XO się nie kalkuluje chyba że nie masz co z kasą robić.
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
jak kolega wyżej, sata to sata a nie usb
 

fiera24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A jeżeli mam rgh i chce podpiąć dysk pod sata, to dysk musi być od WB, czy może być zupełnie od innej firmy ?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na RGH podpinasz każdy dysk i będzie działał.
 

fiera24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na RGH podpinasz każdy dysk i będzie działał.
A będe go widział pod NXE ?
edit: Mam jeszcze jedno pytanie. Pod nowym dyskiem będą mi działak klasyki z pierwszego xboxa ?
 
Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na RGH tak będą ale oczywiście musisz wszystko instalować ręcznie z pendrive + skopiować pliki emulatora w xexmenu na 3 partycję. Poradniki są na forum.
 

fiera24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dziękuje za odpowiedzi! Za tydzień kupuje nowy dysk i podzielę
się wrażeniami
 

Do góry Bottom