Który Garrett najładniejszy? Porównanie grafiki z Thiefa

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Tym razem prezentujemy coś dla fanów detali – jedna gra na pięciu platformach! Ukazanie szczegółów, pięknych (lub mniej) twarzy, dłoni, czy tez różnorodnych scen. Wersje z PlayStation 3 i Xboksa 360 wypadają dużo gorzej.

Dwa dni temu na PPE przedstawiliśmy informacje dotyczące klatek na sekundę – według doniesień serwisu Craveonline framerate na PlayStation 4 i Xboksie One „jest tak kiepski, że w wielu miejscach staje się po prostu nieznośny”.

Natomiast tym razem możemy zerknąć na porównanie grafiki, które pozwala mi odetchnąć i powiedzieć sobie „warto było zainwestować w nowy sprzęt”. „Złodziejaszek” pokazuje dość znaczący przeskok pomiędzy generacjami. Tytuł na Xboksie One jest zdecydowanie ciemniejszy, natomiast wersja na PlayStation 4 najbardziej przypomina rozgrywkę na komputerze klasy PC. Zresztą sprawdźcie sami.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

shaigo

Użytkownik
Użytkownik
Wersja na XONE tak została przyciemniona, żeby nie było widać tych szczegółów. Rzeczywiście z konsolowych wersji najbardziej do PC jest podobna gra na PS4.
 

Aizen30

Banned
Czemu nie ma mowy w ilu klatkach na sekundę taka grafika jest?
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Muszę przyznać, że na PS4 wygląda mi to najładniej.

W niektórych miejsca stara generacja nie wypada najgorzej ale gdzie nie gdzie wręcz okropnie (np. strój Garrett'a na PS3, X360 wygląda okropnie w porównaniu do nextgenów i PC).
 

arial_adriano

Użytkownik
Użytkownik
mnie np bardzo zawiodły tekstury tej gry i choć uważam że wersja na pc i tak jest najładniejsza to nie rozumiem co stanęło na przeszkodzie w dopieszczeniu Thiefa na tej platformie. jak zobaczyłem na steamie wagę [19 GB] to pomyślałem sobie że jak na nie-sandboxa to dość sporo i pewnie poszli w oprawę audio wizualną, a tu zonk, gra wcale nie powala wykonaniem, tym bardziej że pomaga sobie nocną, ciemną scenerią gdzie wiele szczegółów po prostu znika w cieniu
 

Do góry Bottom