Który monitor? Bo chyba się nie doproszę :P

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

YxU

Użytkownik
Użytkownik
Siemka
Po raz kolejny piszę gdyż nikt nie chce mi udzielić prostej odpowiedzi...
Tym razem upraszczam dlatego pytanie: który z tych trzech wybrać? Wiadomo ma służyć do x-kloca i do filmów (więc full hd z monitora niezbyt się może zdać więc czy toshiba lepsza?:p):
Toshiba 32WL56P 32 cale (560248024) - Aukcje internetowe Allegro
czy
ACER 24'', HDMI / 2ms / 3000:1 / HDCP, FV/GW24m-ce (558104514) - Aukcje internetowe Allegro
czy
SAMSUNG 2343bw 23" 20000:1 SKLEP RATY+PREZEN (555727962) - Aukcje internetowe Allegro

no chyba, że żaden nie jest zbyt dobry (budżet 800zł więc hit nie będzie i tak...)
 

kaku

Użytkownik
Użytkownik
ja bym radzil samsunga ;]
 

adixpl

Użytkownik
Użytkownik
Acer/Samsung, Toshibe odrzuć.
 

Mr_Bartek

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli cie zainteresuje posiadam LG M227WD : LG UK I jestem bardzo zadowolony z jego funkcji.
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Samsung
 

Grinch

Użytkownik
Użytkownik
Brał bym samsunga. Acer też jest fajny ale wygląda koszmarnie. Matryce są i tak praktycznie takie same pewnie od LG albo Samsunga.
 

YxU

Użytkownik
Użytkownik
ok to brałbym tego samsunga, ale... czy na jego rozdzielce 2048x1152 będzie chodziło wszystko normalnie? myślę ze tak ale nie wiem
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
z tych wszytstkich to bralbym samsunga..... a prawda jest taka ze do 800 zl to kupisz bardzo dobry monitorek 22 cale..jelsi chodzi o podpinanie pod xboxa.....a czy full hd czy nie to nie ma sie co przejmowac ..bo roznicy i tak nie zauwazysz..kiedys ogladalem bardzo dobry program ..szpece i fachowcy wypowiadali sie odnosnie full hd i hd ready..i kazdy stwierdzil ze full hd widac roznice dopiero przy tv powyzej bodajze 40 albo 50 cali.dokladnie nie pamietam....a full hd obecnie jest dobre do przeplacania za tv do wiekszego poboru pradu .jesli oczywiscie bierzesz tv lub monitor tylko pod konsole..nie licze narazie blue raya itp..
 

YxU

Użytkownik
Użytkownik
to może wezmę ten:
[64798] Monitor SAMSUNG 2233BW gwarancja 3 lata (561280954) - Aukcje internetowe Allegro

zaoszczędzę 200zł a skoro full hd na małym nie robi różnicy to od podanego poprzednika różni się chyba tylko tym:D
opłaca się? bo jak tak to brałbym nawet dziś;)
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
nie tyle co nie robi roznicy to jeszcze na xboxa nie ma zbyt wiele gier ktore dzialaja w full hd..wiec lepiej zaoszczedzic kaske..a za rok albo 2 kupis ztv 32-40 cali full hd i bedziesz mial fajny zestaw..obecnie ceny takich tv leca na leb na szyje wiec za rok lub 2 beda calkiem tanie...................a ten monitorek co teraz dales jest ok...i ma bardzo ladny wyglad..... ja mam philipsa 22 cale..o praktycznie takich samych parametrach..gralem na nim dawniej i bylem naprawde bardzo zadowolony z jakosci obrazu....ze sie nie zastanawiaj tylko bierz tego i po problemie..aczkolwiek tez jest opcja ze np dolozysz 500 zl i wezmiesz juz 32 cale tv :p
 

YxU

Użytkownik
Użytkownik
eee no nie wiem skąd nawet za 1500zł bym wziął dobry 32' :p jak możesz podaj jakiś link:D
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
eee no nie wiem skąd nawet za 1500zł bym wziął dobry 32' :p jak możesz podaj jakiś link:D
LG 32LG2000 - Porównanie ofert i cen w sklepach internetowych ..ja mam taki tv i jestem w zupelnosci zadowolony..gra sie wysmienicie ..ladny ma wyglad i parametry nie najgorsze...jak za te pieniadze to do xboxa jest idealny......a cenowo do 1500 jeszcze mu brakuje
 

YxU

Użytkownik
Użytkownik
woah faktycznie nie zły sprzęt a cena prawie powala :)
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
woah faktycznie nie zły sprzęt a cena prawie powala :)
wyczuwam duza ironie w twojej wypowiedzi :)...no ale ..lepszy rydz niz nic.. zawsze to 32 lcd a nie 17 crt:)
 

YxU

Użytkownik
Użytkownik
ironię? skądże, naprawdę twierdzę że całkiem fajny sprzęt za jedyne 1200... dopłaciłbym 400zł (porównanie z wcześniejszym acerem choćby) i mam po prostu nie full hd (a bo i po co) a za to ok 10" więcej, 6ms wystarcza, hd ready jest więc git, 15000:1 przecież nie źle, no i od razu głośniki:) poza tym do LG się nie przyczepiam bo raczej im ufam (najnowszy sprzęt to były dwie komórki - nie zawiodły moich oczekiwań) chodź z acerem mam dłuższe doświadczenie (laptop 3lata i monitor 9lat :p) mimo wszystko thx za posty pomogły mi i teraz myśle czy nie pozbieram na tego LG:D
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
no to git.:)..
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
jak sobie jakis tv znajdziesz na allegro to zawsze sprawdz jego cene na www.ceneo.pl ja jak kupowalem ten swoj LG to najtanszy jaki mi wyszukalo na ceneo byl tanszy o 200 zl od najtanszego jaki znalazlem na allegro......taka moja rada .:)
 

YxU

Użytkownik
Użytkownik
eee to najtańszy na ceneo to za 1322 więc na allegro oszczędzam:D
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
no w tym przypadku to masz racje...ale jak ja bralem to duzo oszczedzalem na ceneo....dalem tylko rade zeby sprawdzac tu i tu gdyby ktos nie wiedzial
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom