Który TV wybrać do Xklocka?

Jarszo

Użytkownik
Użytkownik
Helloł. Musze kupić TV do mojego xboxa, zastanawiam się nad tymi modelami:

SAMSUNG UE32F5300 - Mediaexpert.pl
PHILIPS 32PFL3208H/12 - Mediaexpert.pl
LG 32LN570R - Mediaexpert.pl
PHILIPS 32PFL3258H/12 - Mediaexpert.pl


Z tego co wiem xbox puszcza obraz w 720p, zgadza się?
Czy jak kupie TV z fullhd(1080p) to będzie "gorzej" (gdzieś już słyszałem tak opinię, ale wydaje mi się bzdurna)

No i te TV nie mają 100herców, przynajmniej nie wszystkie na pewno... Ale aktualnie gram na monitorze LCD i tutaj niedośc, że mam 17cali to 60-70herców :p
I szukam takiego ze SmartTV



Który z powyższych było by najlepiej wybrać?
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Widziałem i dotykałem wiele matryc, z doświadczenia od zawsze polecam samsunga ma najlepszej jakości obraz a chyba o to chodzi w tv ?.
 

Mlody96

Użytkownik
Użytkownik
Bierz samsunga.
 

klezmer

Użytkownik
Użytkownik
Bez przesady samsungi nie maja najlepszego obrazu. Kto siedzi w tej branzy ten wie ze taki tv musi sie sprzedac to i w sklepie jest dobrze obraz nastawiony. Tak sie sklada ze samsungi pogwarancyjnie sa bardzo awaryjne ze wzgledu na bardzo slabej jakosci kondensatory.

Ale fakt miedzy tymi 2 to na pewno szajsung. LG nigdy nie polece jesli chodzi o TV.



Wysłane z mojego GT-I9500 za pomocą Tapatalk 2
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Bez przesady samsungi nie maja najlepszego obrazu. Kto siedzi w tej branzy ten wie ze taki tv musi sie sprzedac to i w sklepie jest dobrze obraz nastawiony. Tak sie sklada ze samsungi pogwarancyjnie sa bardzo awaryjne ze wzgledu na bardzo slabej jakosci kondensatory.

Ale fakt miedzy tymi 2 to na pewno szajsung. LG nigdy nie polece jesli chodzi o TV.



Wysłane z mojego GT-I9500 za pomocą Tapatalk 2
Dziwne bo mi nigdy kondensator w samsugnu nie padł, a nawet jeśli padnie to każdy kto zna się na elektryce wymieni taki kondensator za piwo.

A i do autora, co do tego że kupując Full HD będziesz miał obraz w 720p zły to faktycznie jest to bzdura.
 

klezmer

Użytkownik
Użytkownik
Napisalem ze kazdy?
A masz juz ten tv minimum 3-4 lata?
Siedze w tej branzy wiec wiem ile jest zwrotow.

Sa to najczesciej kupowane tv low end. Bo sa najtansze i jest ich najwiecej w tym przedziale cenowym jak lg.

Z Sharpami,Toshiba czy nawet z Panasonicami nie ma tak problemu.

Heh..kondensator za piwo..zakladam ze nawet nie wiesz jak zdjac tylna pokrywe ze swojego samsunga a co dopiero z np smarta.

Wysłane z mojego GT-I9500 za pomocą Tapatalk 2


To nie jest miejsce na tego typu rozmowy, napisałem swoje ty swoje i koniec. Jak chcesz pogadać zapraszam na pw. {Altres}
 

Omna_pl

Świeżak
Świeżak
Na Twoim miejscu wybrałbym pomiędzy podanym modelem Samsunga oraz Philipsa,miałem styczność z obydwoma firmami i nie mogę złego słowa powiedzieć. Jaki budżet generalnie chcesz przeznaczyć na ten cel?
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Ja powiem tak mam lg taki jak w sygnie od 18 miechów i jedyne co mnie w nim boli to to że grając w fife niekiedy zdarzy się lag, mianowicie piłka zostawia po sobie smugę jak kometa, a z reszty jestem bardzo zadowolony
 

rufus282

Banned
Użytkownik
Ja mam dwa telewizory od lg jeden 32 calowy z 2008r dałem za niego wtedy 1800 ma ładny obraz i ma matową matryce przez co nie odbija światła idealny do sypialni . Drugi 42 calowy mam dwa lata ma pasywne 3d więc kilka gierek w tym trybie przeszłem. Żaden nic się nie psuł i nie ma żadnych bad pikseli. Więc polecam jak najbardziej lg a szczególnie z cinema 3d.

Wysłane przy pomocy palcy.
 

Do góry Bottom