Elko szukam ludzi do popykania w rozne gry po sieci.Planuje kupić gold i cos w te wakacje pograc.Mam 20lat szukam ludzi w podobnym przedziale wiekowym i obcykanych w temacie.Pozdrawiam:very_drunk:
Z tych gier posiadam borderlandsow, gta i bf wiec jak co moge pograć. Najchętniej w bf bo gra jest kozak tylko jeszcze dochodzę powoli co i jak bo gram od tygodnia
Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.