Ktos chętny?(xboxlive)

Edward7489

Świeżak
Świeżak
Elko szukam ludzi do popykania w rozne gry po sieci.Planuje kupić gold i cos w te wakacje pograc.Mam 20lat szukam ludzi w podobnym przedziale wiekowym i obcykanych w temacie.Pozdrawiam:very_drunk:
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Przenoszę
 

LordLotr

Użytkownik
Użytkownik
Napisz na początek w co chcesz grac

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk
 

Edward7489

Świeżak
Świeżak
Wszystko.Aktualnie pograłbym po sieci w skate3,borderlands2(co-op),GTA IV,BF3
 

LordLotr

Użytkownik
Użytkownik
Z tych gier posiadam borderlandsow, gta i bf wiec jak co moge pograć. Najchętniej w bf bo gra jest kozak tylko jeszcze dochodzę powoli co i jak bo gram od tygodnia

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk
 

Robur21

Banned
gram duzo w bf3 - GT: robur91
 

Neithell

Użytkownik
Użytkownik
Ja*mogę pograć w Gears of War 1/2 , Fable 3, bfa 3, mw1, mw2, bad company 2 i gta4. Jezeli ktoś jest chętny, to niech śmiało zaprasza. GT: Neithell
 

ligenzoo

Świeżak
Świeżak
Mogę zagrać w RDR, GTA IV, GTA EFLC, GOW1

dodawaj śmiało :)

gamertag: ligenzz
 

ribery1977

Świeżak
Świeżak
Chętnie pogram w GTA IV, RDR, GoW 1 i 2, Max Payne 3, a także niebawem w GTA V

gamertag; ribery1977
 

Edward7489

Świeżak
Świeżak
Dodaje cały czas.Tez czekam i na bank cos przygram na multi w gta5 teamowo jak cos.
 

Angadas

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chętnie w coś zagram. Gamertag: XGuyz
 

Do góry Bottom