Kuba Błaszczykowski na zwiastunie FIFA 12

Xavaris

Banned
Co prawda nasz rodak jest tylko chwilowym bohaterem jednego fragmentu zwiastuna, ale nie zmienia to faktu, że pierwszy oficjalny materiał z FIFA 12 ujrzał właśnie światło dzienne.


Zwiastun nie jest zbyt konkretny, ale pokazuje na jakie elementy ekipa EA Sports zamierza położyć szczególny nacisk w FIFA 12. Krótkiego występu Kuby Błaszczykowskiego szukajcie od 0:47.

Źródło : YouTube
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Eee... Czy to jest ostateczna wersja gry? Parę drobiazgów w gameplayu i nic więcej? Grafika - no progress. Co z Ligą Mistrzów?
 

Sala8

Użytkownik
Użytkownik
Eee... Czy to jest ostateczna wersja gry? Parę drobiazgów w gameplayu i nic więcej? Grafika - no progress. Co z Ligą Mistrzów?
Wiesz kiedy premiera ? To pierwsze zmiany i pierwsze przymiarki jeszcze duzo moga zmienic. do premiery z 4 miechy . (nie pamietam dokladnie)
 

play

Banned
Świeżak
Liczę ze poprawia strzały bo te co są nie podobają mi się ;/ takie nieprawdziwe szczególnie wolne jak piłka czasami leci 200km/h a i lepsza grafika bym nie pogardził lepiej żeby poszli w stronę realizmu a nie kolorków jak z mmorpg jakiegoś.
 

macieQ

Użytkownik
Użytkownik
Liczę ze poprawia strzały bo te co są nie podobają mi się ;/ takie nieprawdziwe szczególnie wolne jak piłka czasami leci 200km/h a i lepsza grafika bym nie pogardził lepiej żeby poszli w stronę realizmu a nie kolorków jak z mmorpg jakiegoś.
YouTube - ‪Fifa 12 - Second Awesome Gameplay [HD] By DjMaRiiO‬‏
Na tym gameplay'u widać, że poprawili strzały. Mam nadzieje, że do premiery jeszcze dodadzą jakieś nowości.
 

Ancient296

Użytkownik
Użytkownik
Poprawiają te strzały i poprawiają, ale z każdą kolejną odsłoną jest 1 sposób, którym da się wygrać mecz.
Fifa 10 - loby z 25 metrów gdy bramkarz nawet nie wyszedł
Fifa 11 - techniczny pod kątem bez potrzeby przechodzenia obrońców.
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Miały być nowe 4 stadiony (miałem nadzieję że polskie areny też by w tym były), miała być liga mistrzów i Europy puchar a tu jakoś tak jak w 11..
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Miały być nowe 4 stadiony (miałem nadzieję że polskie areny też by w tym były), miała być liga mistrzów i Europy puchar a tu jakoś tak jak w 11..
To nie byly potwierdzone informacje!
Nie dadza wszystkiego do 12 bo na 13 nie mieliby nic nowego.

Ciagle tylko te zwiastuny, zapowiedzi ale ja nie slyszalem jeszcze o poprawieniu bugow z 11.
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Ludzie, FIFA to FIFA. Zmieniają kilka pierdółek, nie daj Boże, nie zrobią większych zmian bo co by zostawili na następnę części?! Wy tutaj płacicie za markę, nie za grę.
 

ColoringWyso

Użytkownik
Użytkownik
Proponuję , zamiast dodawać na siłę "grę ciałem" czy "realistyczne kontuzje" aby zajeli się poprawą tego co zrobili.
Maksymalnym sterowaniem zawodnikiem , bo nie raz zdarzyło mi się , że piłka odbiła się od przeciwnika , kozłuje się powoli w stronę linii bocznej , a mój zawodnik próbuje ją opanować i kończy razem z piłką na aucie , i jest aut dla przeciwnika.
 

Do góry Bottom