kukiz87

kukiz87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić na swoje kanały, na których streamuje oraz wrzucam filmy z gier.

Kanał na youtubie ok 1 tyś subskrypcji https://www.youtube.com/channel/UCNRGHt6sHwciKBh2MSxunQg

oraz kanał na mixerze na którym streamuje czysty gameplay prosto z konsoli, kilka razy w tygodniu.

na youtubie obecnie mam średnią aktywność ze względu na ograniczenia sprzętu, ale mam nadzieję że niedługo ruszy z kopyta.

Serdecznie wszystkich zapraszam.

kukiz87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przedstawiam wam krótki gameplay z dzisiejszej premiery jaką jest Terminator resistance

Grze w skali 10 punktowej daje naciągane 6
Jak na grę z końcówki 19 roku , grafika niestety nie zachwyca , bynajmniej na one s , nie wiem jak jest na x oraz na pc.
Cena również nie zbyt przychylna, bo coś ok 270 zł , według mnie akurat ten tytuł nie jest tyle wart
Jednak jako że jestem mega fanem serii terminator , oczywiście przejdę ją od samego początku do końca.
Jeżeli również lubisz tematykę związaną z terminatorem, to powinieneś zagrać , jeżeli nie , to myślę że gra nie zrobi na Tobie większego wrażenia.

kukiz87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kolejny gameplay na kanale , tym razem Rise of the tomb raider

Powiem szczerze że ostatni Tomb raider w jaki grałem to było dość dawno , bo na starym leciwym psx. Jakoś ciężko mi było podejść do tego tytułu z niewiadomych przyczyn. Dziś pobrałem , zagrałem i jestem niesamowicie zaskoczony grą. Grę mamy za darmo w abonamencie game pass. Zagrałem 40 minut i powiem szczerze że jestem niesamowicie wciągnięty w grę. Świetna grafika , bardzo wciągająca fabuła czego chcieć więcej ? Już teraz nie mogę się doczekać kiedy znów zagram. Jeżeli lubisz gry przygodowe a nie grałeś w Tomb raider gwarantuje że ten tytuł Cię pochłonie na długie godziny !! Polecam serdecznie

Do góry Bottom