Kup abonament Xbox Live o 50% taniej

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Microsoft zorganizował promocję, w ramach której każdy kto zakupi Xboksa 360 lub dowolną grę na tę konsolę, będzie mógł za pół ceny stać się posiadaczem złotego abonamentu Xbox Live.



Złoty Xbox Live oferuje m.in. wcześniejszy dostęp do wersji demonstracyjnych, czy chociażby rzecz najważniejszą - możliwość grania po sieci z innymi użytkownikami konsoli. Teraz posiadaczem takiego uprzywilejowanego konta można stać się za połowę sugerowanej kwoty.



By móc skorzystać z tej okazji, trzeba zakupić konsolę Xbox 360 lub dowolną grę na nią przeznaczoną. Cała akcja potrwa do wyczerpania zapasów, a promocją zostały objęte następujące sklepy: Avans, Empik, Euro RTV-AGD, Gram.pl (sklep), Gry-Online.pl (sklep), Komputronik, Media Expert, Media Markt, Morele.net, Saturn, Sferis, Ultima.pl, Vobis.

Źródło
 

yoshipl

Użytkownik
Użytkownik
Hmm myślałem, że się ironicznie uśmiechnę przez zęby, ale patrze na Ultime, a tu nawet dałoby by się na czymś oko zwiesić.
http://www.ultima.pl/search.php?search=live+gold+12&submit.x=0&submit.y=0&submit=1&platform=dummy&agelimit=dummy&genre=dummy&pricemin=&pricemax=
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Bardzo fajna promocja. Akurat na urodzinki zamierzałem zaopatrzyć się w dragon age więc tak do tego gold za ~100,- miodowo.
 

MartiiPL

Użytkownik
Użytkownik
Dobra rzecz :) i w miare tanio
 

Skovv

Banned
Użytkownik
Ja tam wolę sobie na allegro kupić :)
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Tak tylko w takim empiku gold nawet za pół ceny jest droższy niż na allegro :p
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ale w 100% legalne źródło panowie ;)
 

aabbcc

Użytkownik
Użytkownik
Najtańszy na allegro 125 zł, u góry macie link do Ultimy, gdzie gold 110, więc nie piszcie głupot.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
chyba poczekam na następną promocję, teraz nie mam czasu grac na live.
 

ocb1988

Użytkownik
Użytkownik
http://www.ultima.pl/search.php?sear...min=&pricemax=

kolejna promocja aby posprzątać magazyny ze starych tytułów ... dobry pomysł
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
miodzio :)

Tylko teraz przez cały miesiac zbierać na gre :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom